Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy Buds Pro potwierdzone na stronie producenta

Galaxy Buds Pro to nowe słuchawki bezprzewodowe. Gadżet doczekał się potwierdzenia na stronie producenta. Zobaczmy, co wiemy o Samsung Galaxy Buds Pro.

Samsung Galaxy Buds Pro to nowe słuchawki bezprzewodowe, które były obiektem wielu przecieków. Teraz gadżet doczekał się potwierdzenia na stronie wsparcia producenta. Sprzęt ukrywa się pod nazwą SM-R190 i pod taką wcześniej był znajdywany w różnych urzędach odpowiedzialnych za certyfikację. Na temat tego sprzętu wiemy już bardzo dużo.

Cena Samsung Galaxy Buds Pro wyniesie 199 dolarów. Nowe słuchawki bezprzewodowe będą więc droższe od wcześniejszych modeli Koreańczyków. Zaoferują aktywne wyciszanie szumów. Zapewnią też wodoszczelność na poziomie zgodności z normą IPX7. Za łączność bezprzewodową odpowiada moduł Bluetooth 5.1.

słuchawki bezprzewodowe Samsung Galaxy Buds Pro

Samsung Galaxy Buds Pro zapewnią także zaawansowane funkcje z zakresu dźwięku. Pojawi się spatial audio czy tryb ambient. Poza tym można będzie liczyć na całkiem długi czas pracy na baterii. Nie zabraknie też trzech mikrofonów. Znana specyfikacja techniczna widoczna jest poniżej.

Samsung Galaxy Buds Pro – specyfikacja techniczna

  • Bluetooth 5.1
  • aktywne wyciszanie szumów
  • wodoszczelność na poziomie IPX7
  • 3 mikrofony
  • bateria 60 mAh – do 8 h słuchania muzyki i 4,5 h rozmów
  • do 28 h słuchania i 15 h rozmawiania z pudełeczkiem (500 mAh)
  • dźwięk ambient
  • spatial audio

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij