Udostępnij
Tweetnij

Druga generacja słuchawek AirPods Pro może mieć dwa rozmiary

AirPods Pro 2 to nowe słuchawki bezprzewodowe Apple na 2021 rok. Plotki mówią, że dostaną dwa rozmiary. Zobaczmy, kiedy spodziewać się AirPods Pro 2.

AirPods Pro 2 generacji to słuchawki bezprzewodowe, które Apple ma wprowadzić do oferty w przyszłym roku. W sieci pojawiły się nowe plotki obejmujące to urządzenie. Tym razem są to zdjęcia przedstawiające wnętrze gadżetu. Co bardzo ciekawe, widzimy także dwa różne rozmiary. Czyżby więc takie plany miał producent?

AirPods Pro 2, a dokładniej elementy ich wyposażenia, widzimy na pierwszym zdjęciu po lewej stronie. Jak nietrudno dostrzec, przewody rzeczywiście mają różną długość. Właśnie to pozwala nam sugerować, że pojawią się dwa różne rozmiary nowych słuchawek bezprzewodowych. Źródło wspomina także o obecności autorskiego chipa W2.

kiedy premiera słuchawki bezprzewodowe Apple AirPods Pro 2 generacji dwa rozmiary plotki przecieki kiedy premiera słuchawki bezprzewodowe Apple AirPods Pro 2 generacji dwa rozmiary plotki przecieki kiedy premiera słuchawki bezprzewodowe Apple AirPods Pro 2 generacji dwa rozmiary plotki przecieki

Słuchawki bezprzewodowe AirPods Pro 2 Apple ma wprowadzić w 2021 roku

Na razie nie wiadomo, kiedy w ofercie Apple pojawią się AirPods Pro 2. generacji. Plotki mówią tylko o debiucie w 2021 roku. Prawdopodobnie będzie to druga połowa przyszłego roku, ale to też nie jest jasne. Firma ma je rzekomo przeprojektować względem modelu z 2019 roku. Na więcej informacji trzeba będzie poczekać.

Przeczytaj także: najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij