Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi Mi Band 5 dostaje nowe funkcje z aktualizacją Mi Fit

Mi Band 5 dostaje nową aktualizację od Xiaomi. Wraz z Mi Fit 4.8.0, gdzie pojawia się monitorowanie snu przez 24 h. Co jeszcze otrzymuje Xiaomi Mi Band 5?

Xiaomi Mi Band 5 to opaska Chińczyków, która cały czas wzbogacana jest o nowe funkcje. Pojawiła się aktualizacja Mi Fit 4.8.0, która wprowadza kilka nowości wraz z firmware oznaczonym numerkiem 1.0.2.46. Najważniejszą z nich jest ciągłe monitorowanie snu przez 24 godziny. Na tym jednak nie koniec, bo są też inne usprawnienia.

Mi Band 5 znajdziesz w naszym sklepie.

Aktualizacja Mi Fit 4.8.0 wprowadza ciągłe monitorowanie snu, choć Xiaomi Mi Band 5 został ogłoszony z taką funkcją. Następnie mamy nowe języki, ale to raczej nas nie zainteresuje. Dodano hebrajki, grecki czy wietnamski. Polski dodano wcześniej. Jest też funkcja dla Chin w postaci wsparcia dla nowych kart transportowych z Yongchengtong, Shengjingtong, Harbin Citytong i Dalian Pearl.

aktualizacja Mi Fit 4.8.0 dla Xiaomi Mi Band 5 monitorowanie snu

Aktualizacja Mi Fit 4.8.0 z nowościami dla Xiaomi Mi Band 5 już udostępniana

Nowe uaktualnienie do Mi Fit 4.8.0 jest już wdrażane. Chcąc podnieść firmware Xiaomi Mi Band 5 do wersji 1.0.2.46, należy sprawdzić dostępność nowych aktualizacji. Po chwili powinien pojawić się komunikat widoczny na poniższym zrzucie ekranowym. Następnie należy wykonać proces instalacji.

aktualizacja Mi Fit 4.8.0 dla Xiaomi Mi Band 5 monitorowanie snu

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

Mi Band 5 znajdziesz w naszym sklepie.

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij