Udostępnij
Tweetnij

Apple planuje na dziś premierę tajemniczego produktu

AirPods Studio, AirTags i Apple TV 6. generacji. Prawdopodobnie dziś zobaczymy jeden z tych produktów. Apple szykuje się do cichej premiery bez konferencji.

AirPods Studio, AirTags oraz Apple TV 6. generacji to trzy produkty, które pojawiają się w przeciekach od dłuższego czasu. Jednak w trakcie trzech jesiennych konferencji nie zobaczyliśmy żadnego z nich. Jednak plotki już z zeszłego tygodnia mówią o tym, że jeszcze dziś czeka nas tajemnicza premiera. Co więc zobaczymy?

słuchawki Apple AirPods Studio cena kiedy premiera wygląd jak wyglądają plotki przecieki wycieki

Najbardziej prawdopodobnym produktem wydają się być nowe słuchawki bezprzewodowe AirPods Studio. Tym bardziej, że ich istnienia doszukano się w becie iOS 14.3, które pewnie wkrótce zostanie udostępnione w finalnej wersji. Warto też dodać, że w tym samym oprogramowaniu doszukano się lokalizatorów AirTags. Niedawne przecieki mówią też o Apple TV 6. generacji, które miałoby dostać procesor A12Z oraz 64 lub 128 GB miejsca na dane.

lokalizator Apple AirTags kiedy premiera iPhone 12 2020 AirPods Studio cena

Być może zobaczymy Apple TV 6. gen., AirPods Studio i AirTags

Cóż, tak naprawdę nie można w rzeczywistości wykluczyć, że zobaczymy wszystkie te nowe produkty Apple. Gigant z Cupertino może przecież równie dobrze pokazać trzy z wymienionych nowości. Jak będzie naprawdę, to przekonamy się za kilka godzin. Premiery spodziewamy się po południu naszego czasu.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij