Udostępnij
Tweetnij

AirPods Max to nowe słuchawki bezprzewodowe Apple. Cena jest wysoka

AirPods Max to nowe słuchawki bezprzewodowe Apple. Cena nie jest niska, ale to model mający ciekawe funkcje. Zobaczmy, co mają do zaoferowania AirPods Max.

AirPods Max to słuchawki bezprzewodowe Apple, które w plotkach pojawiały się pod nazwą z dopiskiem Studio. Zgodnie z zapowiedziami, dziś odbyła się ich premiera. Zobaczmy więc sobie funkcje tego gadżetu. Cena w Polsce została ustalona na poziomie aż 2799 złotych. Tanio nie jest. Co mają AirPods Max?

premiera AirPods Max cena opinie funkcje specyfikacja techniczna gdzie kupić najtaniej w Polsce premiera AirPods Max cena opinie funkcje specyfikacja techniczna gdzie kupić najtaniej w Polsce premiera AirPods Max cena opinie funkcje specyfikacja techniczna gdzie kupić najtaniej w Polsce premiera AirPods Max cena opinie funkcje specyfikacja techniczna gdzie kupić najtaniej w Polsce

Słuchawki bezprzewodowe AirPods Max cechują się dźwiękiem wysokiej jakości, który docenią także audiofile. Znajdziemy tu też aktywne wyciszanie szumów, adaptacyjna korekcja czy spatial audio. Na jednym naładowaniu baterii mają pozwolić na słuchanie przez nawet 20 godzin. Urządzenie ma osiem mikrofonów do wyciszania szumów i trzy zbierające głos. Łączność bezprzewodowa odbywa się poprzez moduł Bluetooth 5.0. Pod obudową jest też chip H1.

premiera AirPods Max cena opinie funkcje specyfikacja techniczna gdzie kupić najtaniej w Polsce premiera AirPods Max cena opinie funkcje specyfikacja techniczna gdzie kupić najtaniej w Polsce premiera AirPods Max cena opinie funkcje specyfikacja techniczna gdzie kupić najtaniej w Polsce premiera AirPods Max cena opinie funkcje specyfikacja techniczna gdzie kupić najtaniej w Polsce premiera AirPods Max cena opinie funkcje specyfikacja techniczna gdzie kupić najtaniej w Polsce premiera AirPods Max cena opinie funkcje specyfikacja techniczna gdzie kupić najtaniej w Polsce

AirPods Max integrują się także z Siri i mają te same funkcje, co tańsze słuchawki bezprzewodowe Apple. Sprzedaż urządzenia rozpocznie się 15 grudnia. Obecnie można je już zamawiać. Do wyboru jest pięć wariantów kolorystycznych obudowy. Specyfikacja techniczna i funkcje urządzenia widoczne są poniżej.

Apple AirPods Max – specyfikacja techniczna i funkcje

  • Przetworniki dynamiczne zaprojektowane przez firmę
  • Bluetooth 5.0
  • bateria zapewniająca do 20 godzin słuchania
  • adaptacyjna korekcja
  • spatial audio
  • aktywne wyciszanie szumów
  • czujniki optyczne i pozycji
  • trzy mikrofony zbierające głos
  • chip H1
  • 384,8 g

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij