Udostępnij
Tweetnij

Ładowarka MagSafe Duo nie jest w stanie ładować iPhone’ów mocą 15 W

MagSafe Duo to nowa ładowarka dla iPhone 12. Okazuje się jednak, że Apple stawia tu ograniczenia. Ładowarka MagSafe Duo nie ładuje iPhone’ów pełną mocą.

MagSafe Duo to nowa ładowarka dla iPhone 12, która jest w stanie jednocześnie ładować także smartwatche Apple Watch. Odbywa się to drogą bezprzewodową. Niestety, w międzyczasie strona poświęcona temu produktowi została uaktualniona. Wprowadzono tam zapiski, które mówią o tym, że istnieją pewne ograniczenia. Jakie dokładnie?

MagSafe Duo ładowarka dla iPhone 12 opinie

MagSafe Duo po połączeniu z nowym zasilaczem ściennym Apple o mocy 20 W pozwala na ładowanie baterii telefonu mocą na poziomie 11 W. Pojedyncza ładowarka dla iPhone 12 robi to z mocą 15 W. Jest tak w przypadku najnowszych smartfonów z wyjątkiem wersji Mini. W przypadku zasilacza o mocy 27 W będzie to 14 W.

MagSafe Duo ładowarka dla iPhone 12 opinie

MagSafe Duo to ładowarka dla iPhone 12, która nie jest tania

Podwójna ładowarka MagSafe Duo nie jest tania. Jej cena w Polsce została ustalona na poziomie aż 679 złotych. Do tego trzeba jeszcze doliczyć koszt zasilacza ściennego, który kosztuje 99 złotych. Decyzja związana z zakupem tego urządzenia pozostaje do was.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij