Udostępnij
Tweetnij

Apple wymieni za darmo uszkodzone AirPodsy Pro

AirPods Pro to słuchawki bezprzewodowe Apple, które objęto nową akcją naprawy. Program wymiany dotyczy części z nich. Zobaczmy, które AirPods Pro obejmuje.

AirPods Pro to słuchawki bezprzewodowe, które Apple objęło nową akcją serwisową. Uruchomiono nowy program wymiany, który dotyczy części z wyprodukowanych w ostatnim czasie urządzeń. Będą one wymieniane za darmo na egzemplarze pozbawione wad. Czym cechują się te problemy?

Apple twierdzi, że część słuchawek AirPods Pro ma problemy z ANC, czyli aktywnym wyciszaniem szumów. Tutaj wspomina się o utracie basów czy wzroście dźwięków pochodzących z otoczenia. Następnie mamy informacje o trzeszczących lub statycznych dźwiękach, które nasilają się w głośnym otoczeniu. Firma wspomina też o ćwiczeniach lub rozmowach telefonicznych. Słuchawki z takimi wadami będą wymieniane na nowe.

program wymiany AirPods Pro które słuchawki bezprzewodowe Apple akcja serwisowa program naprawy

Program wymiany Apple nie obejmuje wszystkich słuchawek AirPods Pro

Apple wyjaśnia, że wady dotyczą tylko niewielkiej części AirPods Pro. Są to słuchawki bezprzewodowe wyprodukowane przed październikiem tego roku. Jeśli zauważyliście takie problemy, to powinniście skontaktować się z autoryzowanym serwisem producenta. Tam zostanie podjęta decyzja związana  z wymianą. Akcja serwisowa dotyczy także Polski. Program wymiany obowiązuje przez dwa lata od daty nabycia sprzętu.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla głośnika HomePod

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij