Udostępnij
Tweetnij

AirPods Pro 2 i AirPods 3 w drodze. Pojawi się też nowy HomePod

AirPods Pro 2 i AirPods 3 to nowe słuchawki bezprzewodowe Apple. Zobaczymy je w 2021 roku. Wtedy też może się pojawić nowy HomePod 2. generacji.

AirPods Pro 2 i AirPods 3 to słuchawki bezprzewodowe Apple, które zobaczymy dopiero za jakiś czas. Oba modele pojawiały się w już w przeciekach. Podobnie zresztą jak HomePod 2. generacji, którego również spodziewamy się najwcześniej w 2021 roku. Nowe informacje o urządzeniach uzyskał Bloomberg. Zobaczmy, czego się ciekawego dowiadujemy.

Nowe słuchawki bezprzewodowe będą dostępne dopiero w 2021 roku. Konkretne terminy nie są jednak znane, jak i te przybliżone. Wiemy tylko, że wymienione modele słuchawek planowane są przez Apple. Prace nad nimi już przebiegają. Nowy HomePod 2. generacji również jest w przygotowaniu, ale tutaj premiera w przyszłym roku nie jest pewna. Jest możliwe, że sprzęt ten zadebiutuje jeszcze później.

nowy HomePod 2 Apple AirPods 3 kiedy AirPods Pro 2

AirPods Pro 2, 3. gen. i nowy HomePod 2 to nie wszystko

W tym samy raporcie Bloomberga czytamy również o słuchawkach AirPods Studio. Spodziewaliśmy się ich w tym roku. Dziś już jednak wiemy, że zadebiutują później. Produkcja miała rozpocząć się kilka tygodni temu. Niestety, wystąpiły problemy z pałąkiem. Wiemy, że rozmiar paneli dotykowych po bokach został finalnie zmniejszony.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla WhatsApp

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij