Udostępnij
Tweetnij

Apple każe nam poczekać na AirTags i AirPods Studio dłużej

AirTags i AirPods Studio to nadchodzące produkty Apple. Kiedy je zobaczymy? Raczej nieprędko. Plotki mówią o premiera AirTags i AirPods Studio w 2021 roku.

AirTags i AirPods Studio to produkty Apple, które pojawiają się w plotkach od dawna. Lokalizatory i nowe słuchawki bezprzewodowe nie zostały pokazane w trakcie konferencji we wrześniu i październiku. Tak więc cały czas musimy na nie czekać. Kiedy więc je zobaczymy? Wygląda na to, że nieprędko.

Najbliższa konferencja Apple ma odbyć się w przyszłym miesiącu. Będzie ona poświęcona komputerom Mac z autorskimi procesorami. Plotki mówią nawet o dokładnym terminie, którym jest 17 listopada. Jeśli jest prawdziwy, to firma powinna go potwierdzić około tydzień wcześniej. Prawdopodobnie jednak AirTags i AirPods Studio tam nie zobaczymy.

lokalizator Apple AirTags kiedy premiera iPhone 12 2020 AirPods Studio cena

Apple opóźniło AirPods Studio i AirTags do 2021 roku

Nowe plotki mówią o tym, że premiera AirTags oraz AirPods Studio została przełożona na 2021 rok. Kolejna konferencja Apple ma odbyć się w marcu i to wtedy mielibyśmy zobaczyć nowe słuchawki bezprzewodowe oraz lokalizatory. Tak więc nie pozostaje nic innego, jak tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródlo

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij