Udostępnij
Tweetnij

Użytkownicy Apple Watchy series 3 skarżą się na błędy po aktualizacji do watchOS 7

Apple Watch series 3 też dostał watchOS 7. Użytkownicy po instalacji aktualizacji skarżą się na problemy. Te objawiają się m.in. samoczynnymi restartami.

Apple Watch series 3 to najstarszy smartwatch firmy z Cupertino, który otrzymał uaktualnienie do systemu watchOS 7. Jednak w tym przypadku aktualizacja okazała się być wadliwa. Pojawiły się błędy i problemy, na które skarżą się wybrani użytkownicy. Część z nich to bugi dosyć dokuczliwe.

Właściciele zegarków Apple Watch series 3 z zainstalowanym watchOS 7 twierdzą, że ich smartwatche nieoczekiwanie uruchamiają się ponownie. Tego typu problemy potrafią występować nawet kilka razy dziennie. Po rozruchu pokazywane są puste statystyki związane z aktywnościami. Użytkownicy mówią też o pogorszonej wydajności.

Problemy z Apple Watch series 7 także po aktualizacji watchOS 7.0.1

Niestety, watchOS 7.0.1 udostępniony kilka dni temu tych błędów zdaje się nie rozwiązywać. To najnowsza aktualizacja z poprawkami błędów. Jednak właściciele smartwatchy Apple Watch series 3 twierdzą, że problemy nie minęły i nadal występują. Wygląda na to, że trzeba będzie czekać na kolejne uaktualnienie oprogramowania. Obecnie w trakcie testów jest software z numerkiem 7.1.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij