Udostępnij
Tweetnij

AAWireless – mały gadżet, który zapewnia bezprzewodowe Android Auto

AAWireless to małe urządzenie, które wprowadzono bezprzewodowe Android Auto do tych pojazdów, które funkcji nie wspierają. Gadżet można zamawiać w trakcie zbiórki crowdfundingowej. Na razie w nieco niższej cenie. Twórcy sprzętu zapowiadają, że pierwsze egzemplarze AAWireless trafią do klientów w grudniu.

AAWireless aktywuje bezprzewodowe Android Auto, które wcześniej w tym roku udostępniono na kolejne rynki. Jednak takiego rozwiązania nie wspierają wszystkie pojazdy. Tutaj z pomocą przychodzi ten mały gadżet, którego zbiórka crowdfundingowa ruszyła na łamach IndieGoGo. Cena to 65 dolarów, ale zamawiają sprzęt wcześniej, można liczyć na 10 dolarów zniżki.

AAWireless to mały dongle opracowany przez dwie osoby. T Emil Borconi-Szedressy oraz Chiel Prins. Zasada działania sprzętu jest dziecinnie proste. Wystarczy tylko podłączyć małą kostkę przewodem USB i w ten sposób odtwarzane jest bezprzewodowe Android Auto. Funkcja pojawia się w tych systemach, które obsługują tylko przewodowe połączenie z telefonem.

AAWireless cena opinie bezprzewodowe Android Auto AAWireless cena opinie bezprzewodowe Android Auto AAWireless cena opinie bezprzewodowe Android Auto

AAWireless, czyli bezprzewodowe Android Auto dla wszystkich w grudniu

Twórcy zbiórki deklarują, że rozpoczną dostarczać AAWireless do pierwszych klientów już w grudniu tego roku. Gadżet był testowany z różnymi samochodami, ale tu trzeba mieć na uwadze, że o tak mogą wystąpić problemy w dostępie do funkcji. Wynika to z faktu różnych implementacji Android Auto w pojazdach. Poza tym do działania wymagany jest smartfon z Androidem 9 Pie lub nowszą wersją platformy Google. Link do zbiórki znajdziecie w źródle.

Przeczytaj także: 8 wskazówek do komunikatora Messenger

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij