Udostępnij
Tweetnij

Samsung przygotowuje nową opaskę Galaxy Fit

Galaxy Fit 2 to nowa opaska marki Samsung, której premiera musi być blisko. Urządzenie dostrzeżono na stronie komisji FCC pod nazwą SM-R220. Wygląda na to, że to nowe urządzenie naręczne z wbudowanym pulsometrem, które wkrótce zobaczymy w ofercie Koreańczyków. O opasce Samsung Galaxy Fit 2 na razie wiadomo mało.

Samsung Galaxy Fit 2 to nowa opaska Koreańczyków, która może w niedługim czasie zadebiutować. Jej premierę zwiastuje pojawienie się sprzętu na stronie FCC (Federalnej Komisji Łączności), gdzie sprzęt te certyfikowano pod nazwą SM-R220. Będzie to niewielkie urządzenie naręczne z ekranikiem, których na rynku jest wiele.

Opaska Samsung Galaxy Fit 2 ma wbudowany pulsometr i najpewniej zapewni śledzenie różnych aktywności użytkownika. Niestety, na szczegóły związane z funkcjami czy specyfikacją techniczną tego urządzenia trzeba będzie poczekać. Strona FCC niewiele nam ujawnia, ale pewnie sprzęt będzie jeszcze obiektem przedpremierowych przecieków.

opaska Samsung Galaxy Fit 2 plotki przecieki wycieki

Opaska Samsung Galaxy Fit 2 może zadebiutować pod inną nazwą

Na razie nie wiemy, czy ta opaska trafi na rynek pod nazwą Samsung Galaxy Fit 2. Możliwe, że Koreańczycy zdecydują się na inne nazewnictwo. W zeszłym roku do oferty wprowadzono model, który dostał po prostu w nazwie dopisek e. Jak będzie w tym, to przekonamy się za jakiś czas. Sprzęt powinien zostać zaprezentowany 22 lipca lub 5 sierpnia na Unpacked.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki do Google Maps

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij