Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi może szykować opaskę Mi Band 5 Pro

Mi Band 5 Pro to nowa opaska Xiaomi, którą możemy zobaczyć w niedługim czasie. Informacje na temat urządzenia dostrzeżono w aplikacji Mi Fit 4.2.0. Pod nazwą kodową KongmingPro. Na razie jednak nie wiadomo, czego dokładnie można spodziewać się po Xiaomi Mi Band 5 Pro. To na razie pozostaje tajemnicą.

Xiaomi Mi Band 5 Pro to nowa opaska, którą możemy zobaczyć w niedługim czasie. Urządzenie w Chinach zapowiedziano w dwóch wersjach. Zwykłej i ze wbudowanym modułem NFC. Wiemy, że debiut wearable w Europie szykowany jest na ten miesiąc. Tymczasem aplikacja Mi Fit zdaje się potwierdzać jeszcze trzeci wariant.

Xiaomi Mi Band 5 Pro dostrzeżono w aplikacji Mi Fit z numerkiem 4.2.0. Tam na zrzucie ekranowym uchwycono trzeci wariant pod nazwą kodową KongmingPro. Wiemy, że zwykła wersja ma kryptonim Kongming. Natomiast międzynarodowa edycja to York.

Mi Fit opaska Xiaomi Mi Band 5 Pro plotki przecieki wycieki specyfikacja techniczna

Opaska Xiaomi Mi Band 5 Pro ma NFC

Wiemy, że tajemnicza opaska Xiaomi Mi Band 5 Pro także ma moduł NFC, co widać po opcjach dostępnych w ustawieniach Mi Fit dla tego modelu. Nie można więc wykluczyć, że będzie to po prostu międzynarodowa wersja wearable z modułem bezstykowym. Tak może być, co warto mieć na uwadze. O tym jednak przekonamy się dopiero za jakiś czas.

Premiera międzynarodowej wersji opaski Xiaomi Mi Band 5 z pewnością nie jest odległa. Producent już wcześniej potwierdził, że nastąpi to jeszcze w tym miesiącu. Jednak konkretnej daty premiery na razie nie ma.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij