Udostępnij
Tweetnij

Gear S3 i Sport dostają Bixby oraz funkcje z Galaxy Watch Active 2

Gear S3 i Gear Sport to starsze smartwatche marki Samsung, które właśnie otrzymują dostęp do asystenta Bixby. Wprowadza go aktualizacja, która dodaje też pewne inne funkcje z Galaxy Watch Active 2. Wśród nich są nowe emotki. Nie zabrakło również udoskonaleń dla już istniejących opcji, w tym Always on Display.

Gear S3 i Gear Sport to smartwatche firmy Samsung, który cały czas są wspierane. Niedawno wspominaliśmy wam, że funkcja S Voice odchodzi do lamusa. Zgodnie z zapowiedziami, zastępuje ją asystent Bixby. Teraz pojawiła się aktualizacja dla zegarków, która wprowadza także funkcje z Galaxy Watch Active 2.

Aktualizacja dla Gear S3 wprowadza firmware oznaczony ciągiem znaków R76*XXU2FTD4. Natomiast w przypadku smartwatcha Gear Sport oprogramowanie ma oznaczenie R600XXU1DTD3. Uaktualnienie waży około 100 MB. Jego dystrybucja odbywa się już drogą OTA w Stanach Zjednoczonych i Korei Południowej. Wkrótce będzie też na innych rynkach.

aktualizacja dla Gear Sport Gear S3 smartwatche z Bixby funkcje z Galaxy Watch Active 2

Aktualizacja dla Gear S3 i Sport to nie tylko Bixby, bo są też inne opcje z Galaxy Watch Active 2

Bixby jest najważniejszą nowością w tym uaktualnieniu, ale nie jedynym. Snartwatche dostają także pewne funkcje z Galaxy Watch Active 2, jak nowe emotki czy możliwość powrotu do aplikacji uruchomionych w tle poprzez dotknięcie ich ikon na tarczy. Są też udoskonalenia istniejących rozwiązań. Wśród nich są poprawione wykrywanie trybu uśpienia czy dla Always On Display.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij