Udostępnij
Tweetnij

Mi Band 4 i Mi Band 3 z funkcją odblokowywania Windows 10

Mi Band 4 i Mi Band 3 to popularne opaski Xiaomi, które cały czas są udoskonalane. Najnowsza aktualizacja Mi Fit wprowadza ciekawą funkcję. To odblokowywanie laptopów z Windows 10. Xiaomi na razie taką nowość oddaje w ręce użytkowników z Indii. Jednak z czasem pewnie zostanie wprowadzona też na innych rynkach.

Mi Band 4 i Mi Band 3 to opaski dla aktywnych marki Xiaomi, które odniosły przeogromny sukces. Teraz dowiadujemy się, że pojawiła się aktualizacja Mi Fit. Ta dodaje ciekawą opcję. To odblokowywanie laptopów z Windows 10 z użyciem wearable. Możliwe to jest po aktualizacji firmware.

Aktualizacja Mi Fit wprowadza wersję z numerkiem 4.0.17. W jej wykazie zmian czytamy o wsparciu dla logowania przez Apple ID oraz poprawkach błędów i udoskonaleniach obejmujących wrażenia użytkowników. Po uaktualnieniu Mi Band 4 dostaje firmware oznaczony numerkiem V1.0.9.42. To właśnie wtedy pojawia się wspomniane odblokowywanie urządzeń z Windows 10. Z czego jednak na razie nie skorzystamy.

Xiaomi Mi Band 4 Mi Band 3 aktualizacja Mi Fit odblokowywanie Windows 10

Odblokowywanie urządzeń z Windows 10 w Mi Band 4 i Mi Band 3 tylko w Indiach

Niestety, funkcja na razie została udostępniona tylko na terenie Indii. To użytkownicy Mi Bandów 3 oraz 4 z tego kraju  skorzystają z nowego rozwiązania i wiemy, że działa to tylko w połączeniu z Windows 10. Starsze wersje systemów operacyjnych nie są obsługiwane. Pewnie za jakiś czas opcje te zostaną wprowadzone także na innych rynkach. Nie wiadomo, kiedy to jednak może nastąpić. Pewnie nie na dniach.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij