Udostępnij
Tweetnij

Nowe słuchawki bezprzewodowe Apple Powerbeats 4 na renderach

Powerbeats 4 to nowe słuchawki bezprzewodowe Apple, które doczekały się przecieku. Mamy okazję zobaczyć ich rendery, a na nich trzy warianty kolorystyczne. Wiemy, że słuchawki Powerbeats 4 dostaną pewne funkcje z AirPods. Będą reagować na polecenie Hey Siri oraz otrzymają nowy chip H1. Ponadto mają grać do 15 godzin.

Powerbeats 4 to słuchawki bezprzewodowe, które wkrótce pojawią się w ofercie Apple. Niedawno dostrzeżono je na stronie FCC, co przybliża gadżet do premiery. Teraz mamy okazję zobaczyć ich rendery, które opublikowano na łamach jednego z niemieckich serwisów. Wiemy, że otrzymają one chip H1, który znajduje się w AirPods.

Powerbeats 4 będą dostępne w trzech wariantach kolorystycznych obudowy. Nowe słuchawki bezprzewodowe Apple połączone są kablem i wiemy, że ich ładowanie odbywać się będzie po podłączeniu do przewodu Lightning. Na jednym naładowaniu mogą pracować nawet do 15 godzin, czyli całkiem długo. Rendery możecie obejrzeć poniżej.

nowe słuchawki bezprzewodowe Apple PowerBeats 4 jak AirPods plotki przecieki wycieki kiedy premiera nowe słuchawki bezprzewodowe Apple PowerBeats 4 jak AirPods plotki przecieki wycieki kiedy premiera nowe słuchawki bezprzewodowe Apple PowerBeats 4 jak AirPods plotki przecieki wycieki kiedy premiera nowe słuchawki bezprzewodowe Apple PowerBeats 4 jak AirPods plotki przecieki wycieki kiedy premiera nowe słuchawki bezprzewodowe Apple PowerBeats 4 jak AirPods plotki przecieki wycieki kiedy premiera nowe słuchawki bezprzewodowe Apple PowerBeats 4 jak AirPods plotki przecieki wycieki kiedy premiera nowe słuchawki bezprzewodowe Apple PowerBeats 4 jak AirPods plotki przecieki wycieki kiedy premiera Apple-Powerbeats-4-1583747159-0-0 nowe słuchawki bezprzewodowe Apple PowerBeats 4 jak AirPods plotki przecieki wycieki kiedy premiera nowe słuchawki bezprzewodowe Apple PowerBeats 4 jak AirPods plotki przecieki wycieki kiedy premiera nowe słuchawki bezprzewodowe Apple PowerBeats 4 jak AirPods plotki przecieki wycieki kiedy premiera nowe słuchawki bezprzewodowe Apple PowerBeats 4 jak AirPods plotki przecieki wycieki kiedy premiera

Nowe słuchawki Apple Powerbeats 4 z tym samym chipem, który jest w AirPods

W AirPods Apple umieściło chip H1 i dzięki temu zapewniono m.in. wsparcie dla komendy Hey Siri. Następnie mamy do 1,5 razy szybsze nawiązywanie połączenia oraz do 30 proc. mniejsze opóźnienia w grach. Cena nie jest jeszcze znana. Domyślamy się jednak, że Powerbeats 4 trafią do sklepów za około 200 dolarów.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij