Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi Mi Band 4 i Mi Band 3 z nową aktualizacją oprogramowania

Xiaomi Mi Band 4 i Mi Band 3 w Chinach otrzymały nową aktualizację oprogramowania. Część nowości dotyczy te opaski, które mają NFC. Jednak są też pewne udoskonalenia dla samej aplikacji. Wśród nich Xiaomi wprowadziło m.in. lepszą adaptację do systemu Android 10. Zmieniono także rejestrację w wersji na iOS.

Xiaomi Mi Band 4 i Mi Band 3 to popularne oraz tanie opaski fitnessowe, które doskonale znane są również w Polsce. Dziś dołączył do nich nowy model 3i. Tymczasem w Chinach została udostępniona aktualizacja oprogramowania, która pewnie z czasem pojawi się także globalnie. Zobaczmy, co nowego wprowadza.

Nowa aktualizacja dla opasek Xiaomi Mi Band 3 i Mi Band 4 dodaje nowości w wersjach z NFC. Nas to zapewne za bardzo nie interesuje. Gdyż moduł ten nie występuje w edycjach opaski, które sprzedawane są w Polsce. Można jednak wspomnieć, że dodano nowe integracje kart oraz poprawiono system zbliżeniowego płacenia. Tu firma wprowadziła bliżej nieokreślone optymalizacje.

Aktualizacja dla Xiaomi Mi Band 4 i 3 także z usprawnieniami po stronie aplikacji

Najważniejsze z naszego punktu widzenia są udoskonalenia po stronie samej aplikacji. Tutaj pojawia się zmiana, która obejmuje trójstronną rejestrację. W przypadku wersji na iOS pozwala pominąć wiążący numer telefonu. Następnie mamy lepsze dostosowanie pod kątem systemu Android 10, który to na telefony Xiaomi dopiero zaczyna trafiać. Oficjalny wykaz zmian wspomina również o poprawkach znalezionych błędów. Uaktualnienie jest już dystrybuowane i nie wiadomo, kiedy podobne pojawi się także na opaskach z globalnej dystrybucji.

Przeczytaj także: Google Play dostaje nowe, użyteczne opcje w ustawieniach

źródło: ITHome

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij