Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi AirDots 2 Pro dostrzeżone na zdjęciu. Nowe słuchawki w drodze

Xiaomi AirDots 2 Pro to nowe słuchawki bezprzewodowe Chińczyków, których premiera jest nieodległa. Sprzęt doczekał się przecieku. W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym w tle można dostrzec nowy gadżet. Co prawda, na fotce niewiele widać. Jednak słuchawki Xiaomi AirDots 2 Pro są blisko, co warto mieć na uwadze.

Xiaomi AirDots 2 Pro nadchodzą i będą to zapewne nowe słuchawki bezprzewodowe, które będą cieszyć się niemałym zainteresowaniem. Głównie z racji niskiej ceny, która jest kilka razy niższa w porównaniu do takich AirPods marki Apple. Oczywiście, tu mówimy o innej klasie produktu, ale mimo wszystko może to być hit.

Xiaomi AirDots 2 Pro widoczne są na poniższym zdjęciu. Po lewej stronie widoczny jest jeden z dyrektorów chińskiej firmy, Wang Teng Thomas. Natomiast same słuchawki są umieszczone na stole obok puszki z napojem. Widać opakowanie i na nim grafikę, która przypomina po prostu AirPods, którymi są zapewne inspirowane.

Xiaomi AirDots 2 Pro kiedy premiera plotki przecieki nowe słuchawki bezprzewodowe wycieki Xiaomi AirDots 2 Pro kiedy premiera plotki przecieki nowe słuchawki bezprzewodowe wycieki

Xiaomi AirDots 2 Pro są blisko i warto to mieć na uwadze

Na razie nie mamy dysponujemy informacjami o AirDots 2 Pro. Jednak sam fakt, że nowe słuchawki bezprzewodowe Xiaomi są blisko jest istotny w trakcie decyzji zakupowych. Jeśli planujecie zakup pierwszej generacji urządzenia, to w zaistniałej sytuacji pewnie warto się wstrzymać na kilka tygodni i zobaczyć, jakie udoskonalenia wniesie kolejna wersja wearables.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: Weibo

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij