Udostępnij
Tweetnij

Apple Card na zdjęciach. Parowanie z iPhone’em będzie tak proste, jak z AirPods

Apple Card to karta płatnicza, którą zaprezentowano w trakcie marcowej konferencji. W sieci pojawiły się jej zdjęcia i dowiadujemy się, że jej parowanie z iPhone’em będzie tak proste, jak w przypadku słuchawek AirPods. Kartę płatniczą Apple Card trzeba będzie tylko zbliżyć do iPhone’a. Po chwili zostanie ona dodana.

Apple Card gigant z Cupertino pochwalił się w trakcie marcowej konferencji, gdzie zobaczyliśmy także nadchodzące usługi firmy. Wybrani pracownicy już ją otrzymują i okazuje się, że jej parowanie będzie tak proste, jak w przypadku dodawania słuchawek AirPods do iPhone’a. Potwierdza to jedno ze zdjęć, które widzicie poniżej.

Na poniższych zdjęciach widoczna jest karta płatnicza Apple Card jednego z anonimowych pracowników firmy. Dlatego jego imię i nazwisko Benjamin Geskin zastąpił swoim. AirPods można powiązać z iPhone’em po zbliżeniu. Tak samo będzie w przypadku nowej karty.

Karta płatnicza Apple Card parowanie iPhone AirPods kiedy premiera opinie
fot.: Benjamin Geskin
Karta płatnicza Apple Card parowanie iPhone AirPods kiedy premiera opinie
fot.: Benjamin Geskin
Karta płatnicza Apple Card parowanie iPhone AirPods kiedy premiera
fot.: Benjamin Geskin

Apple Card z premierą latem

Apple Card to karta płatnicza, która zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych już latem tego roku. Powstała ona we współpracy z bankiem Goldman Sachs i Mastercard. Gigant z Cupertino nie umieścił na niej numerów czy daty wygaśnięcia. Wszystkie te informacje będą znajdować się w aplikacji Wallet na iPhone’ach. Użytkownicy będą mogli liczyć także na program cashback.

Karta płatnicza Apple Card w Polsce zapewne się nie pojawi, ale jej wprowadzenie do Europy jest planowane. Została ona wykonana z tytanu z laserową obróbką. Umieszczono na niej wyłącznie imię i nazwisko. Pozostałe dane nie są widoczne i będzie można uzyskać do nich wgląd na iPhone’ach.

Przeczytaj także: Najlepsze bezpłatne aplikacje do retuszu zdjęć

źródło: Twitter

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij