Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi Electric Pressure Cooker już w sprzedaży. Cena jest niska

Xiaomi Electric Pressure Cooker to najnowsze urządzenie od chińskiej firmy, które dołącza do inteligentnego domu. Szybkowar ma wiele nowych, inteligentnych funkcji i różni się od tradycyjnych urządzeń między innymi tym, że można je kontrolować z poziomu aplikacji w naszym smartfonie. Urządzenie Xiaomi trafiło już do sprzedaży.

Xiaomi Electric Pressure Cooker to najnowsze urządzenie od chińskiej firmy. Jak sama nazwa wskazuje, to szybkowar elektryczny. Producent jednak nie skupił się jedynie na tej funkcji. Naszpikował to urządzenie wieloma ciekawymi, inteligentnymi opcjami.

Elektryczna kuchenka ciśnieniowa jest ulepszeniem w stosunku do tradycyjnego szybkowaru i wygląda bardzo podobnie do zestawu do gotowania ryżu Xiaomi. Łączy w sobie cechy szybkowaru i urządzenia do gotowania, aby całkowicie wyeliminować problemy związane z bezpieczeństwem powodowane przez zwykłe szybkowary. Całość może być obsługiwana z pomocą specjalnej aplikacji. W ten sposób możemy między innymi monitorować ciśnienie w środku.

xiaomi electric pressure cooker cena opinie gdzie kupić najtaniej w Polsce

Urządzenie ma elektromagnetyczną bezstopniową regulację ciśnienia. Kuchenka ma również duży ekran OLED. Ciśnienie szybkowaru wynosi 1,7 atmosfery, co może sprawić, że temperatura w środku osiągnie około 114°C, znacznie skracając czas nagrzewania. Proces utrzymywania ciśnienia jest podzielony na uruchomienie mikro-ciśnienia wiele razy. Za każdym razem, gdy uwalniane jest mikro-ciśnienie, płyn w garnku można gotować i mieszać, aby składniki odżywcze zostały całkowicie uwolnione i połączone.

Cena Xiaomi Electric Pressure Cooker jest niska

Cena Xiaomi Electric Pressure Cooker jest atrakcyjna, bo gadżet kosztuje tylko 599 juanów, czyli około 333 zł. Nie będzie jednak dostępny na rynku europejskim. Aktualnie firma nawet o tym nie wspomniała. Wiadomo jednak, że takie urządzenie można sprowadzić z Chin. Można je zakupić w takich sklepach, jak Mi.com, sklep Xiaomi offline i autoryzowane sklepy w Chinach. Kuchenka jest dostępna na sklepowych półkach już teraz.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z grudnia

Źródło: MyDrivers

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij