Udostępnij
Tweetnij

Cristal Air Advanced 2 – tani oczyszczacz powietrza Goclever

Goclever Cristal Air Advanced 2 to najnowsze urządzenie od poznańskiej firmy, które przyda się szczególnie w tak zimne dni jak te styczniowe. Oczyszczacz powietrza posiada wiele filtrów, które, jak twierdzi producent, potrafią oczyścić w sumie 99% wszystkich zanieczyszczeń w naszym domowym otoczeniu. Sprzęt można już zakupić.

Goclever Cristal Air Advanced 2 to nowy produkt poznańskiej firmy, który w dosłownym sensie odświeży nasz dom. Cristal Air Advanced 2 to najnowszy oczyszczacz powietrza, który może pomóc szczególnie osobom mieszkającym w dużych miastach. Teraz, gdy jest mroźno na zewnątrz, pojawia się poważny problem smogu, który najnowszy sprzęt może wyeliminować.

Goclever Cristal Air Advanced 2, który może przefiltrować powietrze w tempie 280 m3/h na powierzchni do 40 m2. został wyposażony w technologię QUADRO Shield, który pozwala usunąć aż 99% zanieczyszczeń z powietrza. Powietrze jest tutaj oczyszczane dzięki filtrowi nylonowemu, włókninowemu, HEPA i węglowemu. Każdy z tych filtrów ma osobną funcję, które zapewniają oczyszczanie na wysokim poziomie. To jednak nie wszystko – dodatkowo lampa UV zabija zarazki i zapobiega ich namnażaniu w otoczeniu.

goclever cristal air advanced 2 cena opinie gdzie kupić najtaniej w Polsce czy warto

Urządzenie działa bardzo cicho. Można je uruchomić w 3 trybach pracy działających poniżej 45dB. Oczyszczacz posiada także opcję jonizacji powietrza 5mln/cm3 oraz timer i wskaźnik zużycia filtra. Sprzęt kosztuje 399 zł. Można go zakupić już teraz. Poniżej znajdziecie dokładną specyfikację.

Goclever Cristal Air Advanced 2 – dane techniczne

 • System QUADRO Shield: 4-stopniowy system oczyszczania
 • Oczyszcza z cząstek PM 2,5
 • Filtry: wstępny, HEPA (o standardzie H11), węglowy, włókninowy
 • Oczyszczana powierzchnia: do 40 m2 (przepływ 280 m3/h)
 • Moc: 60 W (oszczędność energii)
 • Jonizacja powietrza: 5mln/cm3
 • Lampa UV dla dodatkowej dezynfekcji (fotokataliza)
 • 3 tryby pracy (prędkości) + tryb nocny
 • Panel dotykowy z timerem
 • Informacja o konieczności wymiany filtrów
 • Design typu TOWER – nie zajmuje dużo miejsca
 • Bardzo cicha praca – poniżej 45dB

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z grudnia

Źródło: Informacja prasowa

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij