Udostępnij
Tweetnij

Withings pokazał 3 nowe produkty na CES 2019, w tym zegarek z funkcją jak z Apple Watch series 4

Withings pokazał trzy produkty na targach CES 2019. BPM Core to urządzenie, które może badać ciśnienie krwi, EKG, a także służy jako stetoskop. Move ECG to pierwszy, analogowy zegarek, który ma funkcję jak w Apple Watch series 4, czyli badania EKG. Poza tym pojawiła się również nowa kolekcja zegarków o nazwie Move.

Withings zaprezentował dziś trzy nowe produkty na targach CES. BPM Core to urządzenie 3 w 1, które może badać ciśnienie krwi, EKG (elektrokardiogramy), a także może być używane jako stetoskop. Firma wprowadziła także Move ECG, pierwszy, analogowy zegarek do badań EKG, podobny do tego, co oferuje Apple Watch series 4. Pojawiła się również nowa kolekcja zegarków o nazwie Move.

Dwa nowe produkty firmy Withings oferują użytkownikom możliwość wykonywania EKG w domu, podobnie jak Apple Watch series 4. Wszystkie produkty są zintegrowane z aplikacją Move Health, aby łatwo wyświetlać i śledzić dane na iPhonie. BPM Core może badać, jak wspominaliśmy, ciśnienie krwi, EKG, a także funkcjonować jako stetoskop.

Withings BPM Core CES 2019

Uhonorowany nagrodą CES Innovation Award, Withings BPM Core, jest najbardziej zaawansowanym urządzeniem medycznym do tej pory, łączącym stylowy design z danymi medycznymi tradycyjnie dostępnymi jedynie w warunkach klinicznych. Wraz z monitorowaniem ciśnienia krwi i tętna, urządzenie 3 w 1 mierzy EKG stosowane do identyfikacji migotania przedsionków (AFIB), poważnej postaci nieregularnego rytmu serca, który może prowadzić do niewydolności serca, zmęczenia i duszności i udaru. 

Withings Move ECG może być analogową konkurencją dla Apple Watch series 4

Withings Move ECG Apple Watch series 4

Move ECG to coś, co Withings nazywa „pierwszym na świecie zegarem analogowym z możliwością zapisu elektrokardiogramu medycznego”. Wygląda podobnie do innych analogowych smartwatchów Withings, takich jak Steel HR i Activité. Move ECG używa trzech elektrod do wykonywania EKG. Jeżeli źle się poczujemy, wystarczy, że dotkniemy dwoma palcami wyznaczonych miejsc, a zegarek zacznie nagrywać wydarzenie. Cena urządzenia wyniesie 130 dolarów, a pojawi się ono w drugim kwartale 2019 roku.

Withings Move

Move natomiast to niedrogie smartwatche o długiej żywotności baterii. Oferują te same funkcje i możliwości, które ludzie mogą czerpać z podobnych urządzeń Withings. Tu mamy jednak nową opcję dostosowywania, z opcją zmiany futerałów, tarczy, pasków i innych elementów. Smartwatche cechuje nawet 18-miesięczny czas pracy na baterii, wodoodporność do 50m czy opcja śledzenia snu.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe gry mobilne z grudnia

Źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij