Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy Home mini w drodze

Samsung Galaxy Home to najnowszy głośnik do Koreańczyków, który nie został jeszcze wprowadzony na rynek. Z dotychczasowych informacji wiemy już jednak, że ma być to urządzenie z wyższej półki, które ma konkurować z Apple HomePod. Ma też porównywalnie kosztować, więc zapłacimy za niego pewnie 349 dolarów. Samsung planuje również tańszy model Galaxy Home.

Samsung Galaxy Home jeszcze nie trafił do sprzedaży. Wiemy już jednak, że ma być to w sumie produkt z wyższej półki. Ceny nie zostały jeszcze ujawnione, jednak jego funkcje zdałyby się sugerować, że jednak zapłacimy za niego niemało pieniędzy. Ma być to pierwszy głośnik z obsługą Bixby, który będzie konkurować z Apple HomePod. Będzie miał również podobną cenę. Okazuje się, że Koreańczycy chcą również stworzyć nieco tańszą wersję.

Samsung Galaxy Home ma mieć głośniki AKG, osiem mikrofonów, zdolność kierowania dźwięku w kierunku użytkownika. Do tego ma mieć bardzo ładny, elegancki wygląd. Plotka głosi, ze ma mieć podobną cenę, co Apple HomePod. Ten sprzedawany jest za 349 dolarów.

Na rynku jednak jest dużo głośników, takich jak Google Home i Amazon Echo, które oferowane są za mniej niż 200 dolarów. Samsung będzie miał zatem problemy ze sprzedażą swoich najnowszych urządzeń. Tańszy głośnik z Bixby znacznie ułatwiłaby Samsungowi dostęp do większej liczby klientów. Teraz pojawiły się nieoficjalne informacje, że taki głośnik również jest w przygotowaniu.

Samsung Galaxy Home kiedy premiera głośnik inteligentny z Bixby

Samsung Galaxy Home Mini może zostać zapowiedziany podczas CES 2019

Nowy głośnik z Bixby jest podobno produkowany pod numerem modelu SM-V310. Galaxy Home nosi numer SM-V510. Samsung może zatem pracować nad szeregiem inteligentnych głośników. SM-V310 pojawi się w kolorze czarnym, jak informują zagraniczne źródła. Aktualnie nie ma więcej informacji na ten temat. Nie wiadomo również, w czym dokładnie będzie gorszy od droższej wersji.

Samsung Galaxy Home może zadebiutować podczas CES 2019. Jest także prawdopodobieństwo, że Koreańczycy zdecydują się na ujawnienie dwóch edycji jednocześnie – tańszej i droższej. Miałoby to sens, jeśli brać pod uwagę to, że Stany zjednoczone są jednym z największych rynków, w którym takie głośniki sprzedają się najlepiej.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z listopada

Źródło: Sammobile

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij