Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi Mi Compact Bluetooth 2 to nowy, niewielki głośnik od chińskiej firmy

Xiaomi Mi Compact Bluetooth 2 to najnowsze urządzenie od chińskiej firmy, które może się wam przydać w każdej chwili. Jest to kompaktowy sprzęt, który możemy przenosić w zasadzie wszędzie. Ma niewielką baterię, która wystarczy jednak na kilka godzin odtwarzania muzyki, albo do 45 dni w stanie spoczynku. Urządzenie kosztuje grosze.

Xiaomi stara się wypuszczać w świat nie tylko smartfony, ale są również inne inteligentne urządzenia codziennego użytku. Mają wiele produktów, takich jak inteligentne odkurzacze, a nawet szczoteczki do zębów czy termometry dla kobiet. Teraz firma wypuściła jeszcze jedno urządzenie, Xiaomi Mi Compact Bluetooth 2 z asystentem głosowym Xiao AI.

Nowe inteligentne urządzenie ma duży głośnik na przedniej stronie z przyciskiem na tylnej stronie, by go kontrolować. Mi Compact Bluetooth 2 ma opcję podłączenia za pomocą Bluetooth 4.2 z telefonem, a wszystko możesz kontrolować, naciskając jeden przycisk. Xiao Voice uruchomi odtwarzanie muzyki czy nawigację i pomoże w kontrolowaniu inteligentnego domu. Wszystko skupia się jednak wokół rozmiaru tego urządzenia. Jest ono bardzo małe i można je bez problemu przenosić z miejsca na miejsce.

Xiaomi Mi Compact Bluetooth 2 cena opinie gdzie kupić najtaniej w Polsce Xiaomi Mi Compact Bluetooth 2 cena opinie gdzie kupić najtaniej w Polsce

Cena Xiaomi Mi Compact Bluetooth 2 jest bardzo niska

Pomimo rozmiarów Xiaomi Mi Compact Bluetooth 2 ma baterię o pojemności 480 mAh i wytrzymuje 45 dni bez ładowania. Może też wytrzymać 4 godziny ciągłego odtwarzania muzyki. Przy poziomie głośności 80% odtwarzanie może trwać 6 godzin. Należy wtedy jednak postawić telefon maksymalnie na odległość 10 metrów.

Kupujący mogą zarezerwować to inteligentne urządzenie od dzisiaj w cenie 49 juanów. Jest to naprawdę mały koszt. W przeliczeniu na naszą walutę to jedynie 27 złotych. Sprzęt można już zamawiać w Chinach. Wysyłka Xiaomi Mi Compact Bluetooth 2 rozpocznie się 28 listopada.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe gry mobilne z października

Źródło: Gizmochina

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij