Udostępnij
Tweetnij

Apple Watch jako iPod Nano w nowym koncepcie

iPod Nano to urządzenie, które od dawna nie występuje na rynku. Jest jednak pewien koncept, dzięki któremu częściowo poczulibyśmy się tak, jakby powróciły. Wystarczyłoby włożyć do specjalnego pokrowca Apple Watch i zmieniłby nie tylko swój wygląd, ale również funkcjonowanie. Miałby nam posłużyć jako odtwarzacz muzyki.

iPod Nano to jeden z ciekawszych sprzętów. Urządzenie nie jest już produkowane, jednak fani firmy z Cupertino często wspominają, że chcieliby, by czasy tych sprzętów wróciły. Namiastką tego może być specjalny pokrowiec, w którego wsadzalibyśmy zegarek Apple Watch.

Pod Case, bo tak urządzenie nazywa się na konceptach, wykorzystuje Apple Watch bez pasków. Taki sprzęt mielibyśmy wsadzać do specjalnego pokrowca. Etui miałoby mieć przyciski na dole i ekran (w formie zegarka) na górze. Koncepcja została stworzona przez Joyce’a Kanga z CO Design Lab i udostępniona na Behance.

ipod nano apple watch koncept pomysł ipod nano apple watch koncept pomysł ipod nano apple watch koncept pomysł

Apple Watch jako iPod Nano aktualnie jedynie w formie konceptu

Istnieją nawet wycięcia dla cyfrowej korony i przycisku bocznego. Pojawia się także wycięcie dla ceramicznego tyłu, aby zapewnić bezprzewodowe ładowanie. Urządzenie ma także specjalny pasek. Ma on umożliwiać łatwiejsze trzymanie tego sprzętu. Na obrazkach widać zegarek serii 4.

Aktualnie jest to jedynie koncept. Raczej takie etui nie powstanie, choć kto wie. Chodzi przede wszystkim o dodatkowe oprogramowanie. W ten sposób użytkownicy mieliby opcję korzystania z tego sprzętu jak z prawdziwego urządzenia iPod Nano. Na koncepcie widać inspirację pierwszym urządzeniem z tej linii. Nie wiadomo, czy ktoś takiego konceptu nie weźmie jednak na poważnie i nie spróbuje stworzyć urządzenia.

Zobacz także: AirPods – triki. Sztuczki, które warto znać

Źródło: 9to5mac

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij