Udostępnij
Tweetnij

AirPods 2 Apple ma wprowadzić do oferty jeszcze w tym roku (aktualizacja: a jednak nie)

AirPods 2 to słuchawki bezprzewodowe, na które Apple cały czas każe nam czekać. Jeśli wierzyć plotkom, to ich premiera ma odbyć się jeszcze w tym roku. Informację przekazał jeden z leaksterów, który uważa, że „Apple definitywnie doda do oferty AirPods 2” już w niedługim czasie. Nadal jednak nie wiadomo, kiedy to nastąpi.

AirPods 2 to nowe słuchawki bezprzewodowe, które w plotkach pojawiają się już od dawna. Apple ciągle ich nie wprowadziło na rynek, choć rzekomo ma to nastąpić przed końcem tego roku. Zdaje się to potwierdzać kolejny leakster, Ice Universe, którego przede wszystkim kojarzymy z publikowania sprawdzonych informacji na temat planów Samsunga. Uważa on, że nowe słuchawki pojawią się w tym roku. Tym bardziej, że niedawno dostrzeżono je na stronie Bluetooth SIG. Aktualizacja: z ostatnich informacji wynika, że premiera słuchawek odbędzie się w 2019 roku.

Niestety, IceUniverse nie precyzuje, kiedy miałoby to dokładnie nastąpić. Jeśli Apple rzeczywiście będzie chciało wprowadzić AirPods 2 na rynek w tym roku, to oficjalna zapowiedź musi być naprawdę blisko. Wszak mamy już połowę listopada. Najlepszym momentem będzie uruchomienie sprzedaży przed świątecznym szałem zakupowym.

Apple AirPods 2 iOS 12 beta kiedy premiera nowy MacBook iPad Pro 2018 Face ID Apple Watch series 4 AirPower

AirPods 2 nie będzie znacząco różnić się od poprzednich słuchawek Apple

AirPods 2 to słuchawki bezprzewodowe, które będą podobne do poprzedniej generacji. Nie spodziewajmy się znaczących zmian. Plotki sugerują, że Apple doda wsparcie dla komendy głosowej Hey Siri. Obecnie asystentkę wywołuje się podwójnym stuknięciem w jedną ze słuchawek. Mówi się także o nowym chipie do zarządzania energią.

Możliwe, że premiera AirPods 2 zbiegnie się z debiutem ładowarki bezprzewodowej AirPower. Apple rzekomo nie porzuciło tego projektu. Co prawda, firma spotkała się z utrudnieniami natury technicznej, ale cały czas pracuje nad swoją ładowarką. Na szczegóły musimy jednak poczekać.

Przeczytaj także: Najlepsze gry mobilne z października

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij