Udostępnij
Tweetnij

AirPods 2 coraz bliżej. Apple już certyfikuje nowe słuchawki (aktualizacja)

AirPods 2 to słuchawki bezprzewodowe, na które Apple każe nam naprawdę długo czekać. Tymczasem w bazie Bluetooth SIG dostrzeżono nowy model. Jest bardzo możliwe, że certyfikowane były właśnie AirPods 2 i ich premiera może być naprawdę blisko. Dowiadujemy się, że na pokładzie jest nowy moduł Bluetooth 5.0.

AirPods 2 to słuchawki bezprzewodowe, których nie zobaczyliśmy na żadnej z tegorocznych konferencji Apple. Pomimo plotek, które sugerowały debiut jeszcze w tym roku. Możliwe jednak, że premiera nowych słuchawek firmy z Cupertino jest już naprawdę blisko. Zdaje się to sugerować certyfikat, który nadała organizacja Bluetooth SIG. Aktualizacja: z ostatnich informacji wynika, że premiera słuchawek odbędzie się w 2019 roku.

W bazie Bluetooth SIG dostrzeżono słuchawki AirPods, które ukrywają się pod nazwami kodowymi A2031 i A2032. To oznaczenie typowe dla Apple, które stosuje je od lat. Certyfikat został opublikowany dokładnie 1 listopada, ale w rzeczywistości niewiele się dowiadujemy. Jedynie tyle, że nowe słuchawki bezprzewodowe mają moduł Bluetooth 5.0 i nic ponadto.

Apple AirPods 2 kiedy premiera gdzie kupic najtaniej certyfikat Bluetooth SIG

AirPods 2 mają zapewnić wsparcie dla Hey Siri i dostaną nowych chip Apple

AirPods 2 to słuchawki, które już pojawiały się w plotkach. Wiemy, że Apple chce w nich umieścić nowy chip do zarządzania energią. Ponadto ma pojawić się wsparcie dla komendy Hey Siri. Obecnie asystentkę cyfrową możemy wywołać podwójnym stuknięciem w jedną z słuchawek.

Na razie nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera AirPods 2. Apple raczej nie zorganizuje żadnej konferencji przed marcem 2019 roku. Z drugiej strony, firma z Cupertino może ten produkt wprowadzić na rynek po cichu. Ot, po prostu doda go do oferty i poinformuje o tym na stronie oraz media. Jest możliwe, że debiut słuchawek zbiegnie się z premierą ładowarki AirPower, która ciągle jest w przygotowaniu. Na więcej informacji na razie musimy jeszcze cierpliwie poczekać.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe gry mobilne z października

źródło: MySmartPrice

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij