Udostępnij
Tweetnij

Google Home Mini i Chromecast 3 będą dostępne w zestawie Smart TV Kit

Chromecast 3. generacji, którego premiera powinna odbyć się za kilka dni, ma być sprzedawany w tak zwanym zestawie Smart TV Kit. Wraz z głośnikiem Google Home Mini. Gadżety dostrzeżono w sklepie Wallmart, gdzie mają być oferowane. Chromecast 3 wnosi pewne różnice względem przystawki TV poprzedniej generacji.

Chromecast 3. generacji ostatnio został kupiony, jeszcze przed oficjalną premierą w sklepie Best Buy. Co prawda, urządzenia nie da się jeszcze skonfigurować, ale mogliśmy obejrzeć sprzęt na zdjęciach. Teraz dowiadujemy się, że przystawka będzie sprzedawana w zestawie o nazwie Smart TV Kit. Wraz z głośnikiem inteligentnym Google Home Mini.

Zestaw Smart TV Kit dostrzeżono w sklepie Wallmart. Poniżej widzicie zdjęcie, które opublikowano na łamach serwisu Reddit. Można dostrzec głośnik Google Home Mini w szarym kolorze. Następnie obok mamy przystawkę Chromecast 3. Zestaw będzie sprzedawany w jednym opakowaniu.

google-chromecast-3-smart-tv-kit

Chromecast 3 i Google Home Mini sposobem na Smart TV

Pomysł jest całkiem ciekawy, bo podłączenie przystawki Chromecast 3 do telewizora pozwoli przesyłać obraz i dźwięk. Natomiast głośnik Google Home Mini zadba o obsługę całości z użyciem komend głosowych wydawanych asystentowi. Na samym opakowaniu widać nawet przykład takiego zastosowania w postaci możliwości uruchomienia kolejnego odcinka. Cena Smart TV Kit nie jest znana, ale jest pewnym, że oba urządzenia w zestawie będą tańsze, jakbyśmy kupili je osobno.

Chromecast 3 różni się od 2. generacji urządzenia, ale zmian nie ma za wiele. Zasilanie nadal odbywa się poprzez starszy port microUSB. Zmieniono też nieco design. Obudowa jest teraz w matowym kolorze i jest bardziej zaokrąglona. Logo Chrome zostało zastąpione literką „G”. Jest też poprawione Wi-Fi i aktywny Bluetooth. Oficjalna premiera już za kilka dni.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z września

źródło: Reddit

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij