Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi WalkingPad Mini Treadmill to bieżnia, która trafi też do Europy

Xiaomi WalkingPad Mini Treadmill to mini bieżnia, której wcześniejsza wersja już pojawiła się na rynku chińskim. Nowa, zachodnia edycja trafi również na rynek europejski. Mini bieżnia od Xiaomi będzie dostępna poprzez serwis Kickstarter jeszcze w tym miesiącu lub w październiku. Jej cenę ustalono na 499 dolarów, czyli nieco powyżej 1860 zł.

Xiaomi WalkingPad Mini Treadmill to mini bieżnia, która została wprowadzona na chińskim rynku w maju za pośrednictwem programu crowdfundingowego. Bieżnia była dostępna wtedy w cenie 1699 juanów. Teraz firma wprowadza na rynek zachodni nowy wariant WalkingPad. Jej sprzedaż ma się rozpocząć poprzez serwis Kickstarter we wrześniu lub w październiku. Jej cena będzie wynosić 499 dolarów.

W porównaniu do modelu WalkingPad dla Chin, limit masy dla wersji na Zachód został zwiększony do 110 kg z 90 kg. Zamiast aplikacji Mijia, WalkingPad kierujący się na rynki zachodnie można kontrolować za pomocą niezależnej aplikacji. Oprócz Kickstartera, mini bieżnia będzie dostępna również w sprzedaży za pośrednictwem sklepu Amazon z podwyższoną ceną. Koszt jej zakupu w tym sklepie będzie wynosił 599 dolarów.

xiaomi walkingpad mini treadmill

Xiaomi WalkingPad Mini Treadmill ma metalowe wykończenie i waży 28 kg. Obsługuje zakres prędkości od 05 do 6,0 km/h. Grubość urządzenia wynosi 12,9 cm, a po rozłożeniu zajmuje powierzchnię 0,44 m2. Urządzenie jest wyposażone w wyświetlacz LED, który pokazuje dane odnośnie wykonywanych ćwiczeń. Tryb ręczny umożliwia ustawienie prędkości za pomocą pilota zdalnego sterowania. Tryb automatyczny może regulować prędkość, inteligentnie wykrywając szybkość chodzenia użytkownika. Poza tym WalkingPad ma blokadę bezpieczeństwa, zabezpieczenie przed przeciążeniem, a także opcję automatycznego przechodzenia w stan uśpienia.

Xiaomi WalkingPad Mini Treadmill, jak wspominaliśmy, będzie kosztowało 499 dolarów, czyli nieco powyżej 1862 zł. Dokładna data startu kampanii na Kickstarterze nie jest jednak jeszcze znana. Bieżnia dostępna będzie w jednym kolorze, jednak będzie miała specjalne kółka do wygodnego transportowania.

Xiaomi WalkingPad Mini Treadmill – najważniejsze cechy

  • metalowe wykończenie
  • grubość – 12,9 cm, a po rozłożeniu zajmuje 0,44 m2
  • limit masy – 110 kg
  • waga – 28 kg
  • wyświetlacz LED
  • tryb ręczny z pilotem
  • tryb automatyczny wykrywający ruch
  • blokada bezpieczeństwa, zabezpieczenie przed przeciążeniem, automatyczne przechodzenie w stan uśpienia

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida

Źródło: GizmoChina

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij