Udostępnij
Tweetnij

Samsung Wireless Charger Duo – ładowarka bezprzewodowa, która naładuje też iPhone’y 2018

Samsung Wireless Charger Duo EP-N6100 to nowa ładowarka bezprzewodowa, którą zaprezentowano wraz z Galaxy Note 9. Jest ona całkiem ciekawa, bo pozwala na ładowanie dwóch sprzętów jednocześnie. Co ciekawe, Samsung twierdzi, że można nią ładować także iPhone’y. Również te na 2018 rok, które Apple pokaże we wrześniu.

Samsung Wireless Charger Duo EP-N6100 to ładowarka bezprzewodowa, którą pochwalono się na Unpacked. Smartfon Galaxy Note 9 na razie znajduje się w przedsprzedaży, ale ładowarkę można już zamawiać. Na razie w Stanach Zjednoczonych, gdzie jej cena została ustalona na poziomie 120 dolarów. Koreańczycy twierdzą, że można nią ładować także iPhone’y.

Samsung Wireless Charger Duo EP-N6100 to ładowarka bezprzewodowa, która pozwala na jednoczesne ładowanie baterii dwóch urządzeń. Mogą to być dwa smartfony lub telefon i zegarek Galaxy Watch. Wśród obsługiwanych urządzeń Koreańczycy wymieniają także iPhone’y 8, 8 Plus oraz X. Ładowarka korzysta ze standardów Qi, które Apple zaimplementowało w telefonach z iOS w zeszłym roku. Oczywiście, iPhone’y na 2018 rok, które zobaczymy za około miesiąc, też będą wspierać to rozwiązanie.

Wireless Charger Duo EP-N6100 pozwala na ładowanie baterii każdego urządzenia prądem o mocy do 7,5 W. Nowa ładowarka bezprzewodowa nie wykorzystuje więc w pełni możliwości standardu Qi 1.2, który zakłada opcjonalnie moc do 15 W. Być może wynika to z faktu, że energia w tym przypadku jest podzielona na dwa urządzenia.

Samsung Wireless Charger Duo EP-N6100 cena ładowarka bezprzewodowa dla Galaxy Note 9 iPhone 2018

Na razie nie wiadomo, kiedy Wireless Charger Duo trafi do Polski. Cena nie jest znana. U nas pewnie za EP-N6100 trzeba będzie zapłacić około 500 złotych. Z czasem dowiemy się, jaka to dokładnie będzie kwota. Zgodne urządzenia znajdziecie niżej.

Te urządzenia można ładować z użyciem Samsung Wireless Charger Duo EP-N6100

  • Smartfony Samsung Galaxy S6, Note 5 oraz nowsze z serii S i Note
  • Smartwatche Galaxy Watch, Gear S3 oraz Gear Sport
  • Smartfony iPhone 8, 8 Plus, X i nowsze

Oczywiście, to tylko oficjalna lista sprzętów, którą ujawnił Samsung. W rzeczywistości  Wireless Charger Duo powinno być kompatybilne z dowolnymi urządzeniami, które wspierają bezprzewodowe ładowanie baterii zgodne ze standardami Qi.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z lipca

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Jestem absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim. Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką od sześciu lat. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij