Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy Watch pojawił się na oficjalnej stronie Samsunga

Samsung Galaxy Watch to wciąż wielka tajemnica, jednak koreańska firma nie ma powodzenia w tamowaniu wycieków. Nie tak dawno mogliśmy się nieoficjalnie dowiedzieć, że Koreańczycy zmieniają nazwę dla swojego inteligentnego zegarka. Teraz plotkę potwierdziła oficjalna strona firmy, na której smartwatch Galaxy Watch przez przypadek się pojawił.

Samsung Galaxy Watch pojawia się w plotkach już od jakiegoś czasu. Nieoficjalnie mówi się, że zegarek ma działać pod kontrolą Wear OS, ale żadne konkretne informacje nie zostały jeszcze potwierdzone. Koreańska firma nie chce się wypowiadać aktualnie na ten temat, choć przez przypadek ujawniła prawdopodobnie nazwę.

Na oficjalnej stronie firmy pojawiła się grafika pokazująca najnowszy model zegarka. Jak widać na załączonej grafice, jest to Samsung Galaxy Watch w kolorze różowego złota i kopercie o średnicy 42 mm. Widać również, że jest to model z opcją Bluetooth.

Numer przedstawianego modelu to SM-R810NZDAXAR. Nie zgadza się to z wcześniejszymi plotkami, choć potwierdza się seria R800, która pojawiała się we wcześniejszych modelach. Kiedy wybierze się na stronie wspomniany produkt, kolejna strona nie ładuje się. Brakuje tutaj zatem dokładnej specyfikacji urządzenia. Nie ma również podanej ceny. Pokazano jedynie obrazek.

samsung galaxy watch 1

Samsung Galaxy Watch z opcją mierzenia ciśnienia krwi

Ten wyciek to raczej efekt pomyłki jednego z pracowników pracujących przy stronie niż atak hakera. Wciąż czekamy na oficjalne potwierdzenie najnowszego urządzenia. Samsung Galaxy Watch, jak wynika z poprzednich plotek, ma otrzymać również baterię o pojemności 470 mAh. Można spodziewać się też mniejszej płytki w środku urządzenia, a także nowego UX. Oznacza to, iż zapewne czeka nas nieco inny projekt zorientowany bardziej na użytkownika. Z informacji podanych niedawno przez leakstera Ice Universe wynika również, że nowe urządzenie będzie miało możliwość mierzenia ciśnienia krwi i będzie kompatybilne z najnowszą wersją asystenta głosowego Bixby.

Zobacz również: Najlepsze aplikacje na Androida – czerwiec 2018

Źródło: AndroidPolice

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij