Udostępnij
Tweetnij

Apple Watch series 4 potwierdzony w iOS 12 Beta 2

Apple Watch Series 4 to jeszcze jedynie stos plotek i doniesień. Aktualnie niewiele wiadomo o zegarku, ale udostępnione właśnie iOS 12 beta 2 ujawnia, że w przyszłości możemy doczekać się nowych modeli kompatybilnych z nową wersją systemu na iPhone’y. Szczegóły nie zostały jednak jeszcze podane. Prawdopodobnie pojawią się dopiero we wrześniu.

Apple Watch Series 4 to wciąż jedynie masa plotek, jednak teraz pojawiły się kolejne doniesienia o powstawaniu takiego urządzenia. Jak podaje do wiadomości 9to5Mac, wydane wczoraj iOS 12 beta 2 ujawnia kilka ciekawych wiadomości na ten tema. Beta trafiła właśnie do deweloperów i można w niej znaleźć ukryte identyfikatory dla nowych modeli inteligentnego zegarka.

iOS 12 beta 2 wprowadza wiele ciekawych nowości, jednak kilka rzeczy ukrywa. Jak wiadomo, w większości przypadków zegarki wciąż zależne są od naszych iPhone’ów. Nic dziwnego zatem, że to właśnie w iOS znaleźć można odniesienia do nowych modeli. W tym przypadku pojawiły się identyfikatory Watch4,1, Watch4,2, Watch4,3 i Watch4,4. Liczby te pasują do istniejących wariantów Apple Watch Series 3, które są odpowiednie dla wersji Watch3,4 do 3,4. Później jednak pojawiają się modele MTUD2, MTUK2, MTX92.

Apple Watch series 4 iOS 12 beta 2 kiedy premiera

Numery te nie mają odpowiedników w istniejących typach zegarków, więc najprawdopodobniej chodzi tutaj o wprowadzenie nowych. W tym przypadku jednak niewiele jest wciąż wiadomo. Z nieoficjalnych wiadomości wynika, że w nowym modelu ekran będzie zajmował o 15% więcej miejsca niż w przypadku poprzednich modeli.

iOS 12 beta 2 już teraz ujawnia nowy zegarek, ale Apple Watch series 4 zostanie pewnie zapowiedziany dopiero we wrześniu

Apple Watch series 4 zostanie pewnie zaprezentowany wraz z nowymi iPhone’ami, czyli we wrześniu tego roku. Te z pewnością doczekają się kolejnych udoskonaleń. W tamtym roku najważniejszą nowością było wprowadzenie modemu LTE. Monitor EKG mógłby więc być główną cechą charakterystyczną dla modeli na ten rok. Oczywiście, pod warunkiem, że uda się ukończyć nad nim prace, a wcale tak nie musi być. Mówi się również o przycisku z Taptic Engine oraz możliwości mierzenia ciśnienia.

Zobacz także: W iPhonie X jest nowy dzwonek Reflection. Zobacz, jak go dodać we własnym telefonie

Źródło: 9to5mac

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij