Udostępnij
Tweetnij

iPhone X Waterproof Diving Case pozwoli robić zdjęcia na dużej głębokości

iPhone X Waterproof Diving Case to nowy, niezwykle wytrzymały pokrowiec, który będzie chronił nasz telefon przed wieloma wypadkami. Jego najważniejszą funkcja jest jednak umożliwienie fotografowania podwodnego świata bez konieczności kupowania dodatkowego sprzętu. Zdjęcia z tym pokrowcem można wykonywać na głębokości 40 metrów.

iPhone to urządzenie niezwykle trwałe i nie raz czy dwa przetrwało upadek z samolotu, kilka miesięcy zakopane gdzieś w ogródku czy na dnie jeziora. W każdym tym przypadku to niezwykłe szczęście. Podobnie w trzecim, ale jest możliwość korzystania z telefonu pod wodą z pomocą iPhone X Waterproof Diving Case.

iPhone X Waterproof Diving Case będzie idealny dla wszystkich tych osób, które pracują w okolicach wody i mogą im się zdarzyć wypadki. Będzie też świetną opcją, jeśli chcesz robić zdjęcia pod wodą na głębokości do 40 m. iPhone X jest oficjalnie uznany za wodoodporny i posiada certyfikat IP67. Oznacza to, że może wytrzymać kilka kropel wody tu i tam, ale nic zbyt drastycznego. Z całą pewnością nie można go używać do podwodnych fotografii ani filmowania rybek.

iPhone X Waterproof Diving Case pozwoli na korzystanie z ekranu dotykowego pod wodą

iPhone X Waterproof Diving Case jest wystarczająco wytrzymały, aby przetrwać wiele upadków i wypadków. Do tego umożliwia, jak wspomnieliśmy, korzystanie ze smartfona pod wodą. Oznacza to, że telefon ten w tym przypadku będziemy mogli korzystać z ekranu dotykowego. Producent twierdzi, że pokrowiec umożliwi pisanie czy uruchamianie aparatu nad na 40 metrach pod powierzchnią wody.

Wspomniany pokrowiec kosztuje 332 zł, ale teraz produkt jest dostępny w promocyjnej cenie. Można go zakupić ze sporą zniżką. Teraz jego cena wynosi niecałe 259 zł. To spora cena za pokrowiec, jednak należy pamiętać, że w większości przypadków bez specjalnych aparatów czy kamerek z zabezpieczeniem nie jesteśmy w stanie wykonać zdjęcia pod wodą na takiej głębokości. A takie sprzęty kosztują jednak niemało.

Zobacz także: W iPhonie X jest nowy dzwonek Reflection. Zobacz, jak go dodać we własnym telefonie

Źródło: RedmondPie

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij