Xiaomi Earphone 3 to nowe słuchawki Xiaomi. Cena jest niska

Katarzyna Dąbkowska, 2017-12-12 11:26
4

Chiński gigant, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, pokazał nowe słuchawki. Xiaomi Earphone 3 już pojawiły się na chińskim rynku i można je zakupić w cenie 299 juanów, czyli ok. 160 zł. Słuchawki umożliwiają redukcję dźwięku o 20 dB. Będą się zatem dobrze nadawać do hałaśliwych miejsc, takich jak metro.

xiaomi earphone 3

Xiaomi, jak ostatnio informowaliśmy, miało 12 grudnia zapowiedzieć nowe słuchawki. Chińska firma dotrzymała obietnicy. Nowymi słuchawkami są Xiaomi Earphone 3. Urządzenia trafiły już do sprzedaży. Które z niedawnych informacji się potwierdziły?

Xiaomi Earphone 3 to słuchawki z opcją redukcji szumów. Wykorzystują ruchomą cewkę i akustyczną architekturę, która ma zapewniać wysoką jakość dźwięku. Słuchawki otrzymały japoński standard Hi-Res Audio, czyli utrzymują jakość dźwięku na poziomie CD.

xiaomi earphone 3

Urządzenia charakteryzuje ergonomiczna konstrukcja wtyczki i miękki stożek. Posiada elastyczny klips z tyłu, który ułatwia użytkowanie. Na panelu sterowania znajduje się przycisk regulacji głośności i pauzy, a także przełącznik tłumienia dźwięków z zewnątrz z obsługą szerokopasmowej aktywnej redukcji szumów (od 50 do 1500 Hz) i wyciszania maksymalnie 20 dB. Jak twierdzi producent, sprzęt z takimi parametrami będzie nadawał się świetnie w hałaśliwych miejscach, takich jako chociażby metro. Elementy do redukcji szumów, metalowy klips i słuchawki są produkowane przy użyciu stopu aluminium serii 6.

Xiaomi Earphone 3

Słuchawki mają wbudowaną baterię 55 mAh, którą można ładować za pomocą portu micro-USB. Akumulator można naładować do 100% w ciągu zaledwie dwóch godzin. Pełna bateria zapewnia 12 godzin ciągłego użytkowania. Cena Earphone 3 to 299 juanów, czyli około 161 zł. Nie wiadomo jednak, czy Xiaomi wypuści nowe słuchawki poza Chiny.

Xiaomi Earphone 3 – najważniejsze cechy:

 • ergonomiczna konstrukcja wtyczki i miękki stożek
 • elastyczny klips ułatwiający użytkowanie
 • japoński standard Hi-Res Audio
 • obsługa szerokopasmowej aktywnej redukcji szumów (od 50 do 1500 Hz) i wyciszanie maksymalnie 20 dB
 • bateria 55 mAh – 12h użytkowania przy pełnym ładowaniu
 • cena – 299 juanów (161 zł)

Źródło: news.mydrivers.com

The following two tabs change content below.

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.
Akcesoria · · · · · ·
 • Marynarz

  Bardzo ciekawa wiadomość. Tylko o czym? Bo nie mogę zrozumieć po co do słuchawek z pierwszego zdjęcia (przewodowych) mających “…ergonomiczną konstrukcję wtyczki…” wbudowano “… baterię 55 mAh…” A może to słuchawki bluetooth? Ale na tak dogłębne pytanie nie znalazłem odpowiedzi.

  • Flapu7

   Bateria służy do zasilania aktywnego systemu redukcji hałasu.

   • Marcelina

    Tak, to są słuchawki z wtyczką 3,5 mm, a nie bezprzewodowe

 • Krzysztof Sn

  a gdzie można kupić?