Nie podoba ci się dźwięk w Apple Airpods? Można to łatwo zmienić

Katarzyna Dąbkowska, 2017-11-19 14:58
0

AirPods to słuchawki z wyższej półki, jednak wielu użytkowników narzeka na niedostosowany, basowy dźwięk w urządzeniach. Kilku użytkowników znalazło jednak sposób na to, jak naprawić słuchawki Apple’a. Wystarczy bardzo prosta rzecz. Cała zmiana nie wpłynie na wygląd naszych urządzeń i łatwo ją później usunąć.

airpods apple

AirPods, jak donosi wielu użytkowników, nie ma dźwięku tak wysokiej jakości, jakby się tego spodziewali. Jest na to jednak prosty sposób. Wystarczy drobna „operacja”, która pozwoli nie tylko na dostosowanie basowego dźwięku w słuchawkach Apple’a, ale również pomoże w lepszym dostosowaniu urządzeń do naszych uszu.

Apple stworzyło swoje słuchawki w oryginalnym kształcie, ale bez odpowiednich gąbczastych ochronek. Można je jednak zakupić na aukcjach dla normalnych słuchawek, a one dostosują się do kształtu urządzeń. Trzeba jednak pamiętać o odpowiedniej oprawie. Przydadzą się do tego gruba igła i zapalniczka. Nie martwcie się jednak. Wasze słuchawki z pewnością przy tym nie ucierpią.

Apple doda wkrótce do AirPods automatyczne wyciszanie dźwięku?

Jak widać na załączonym wideo, cały proces dostosowania ochronek do słuchawek jest niezwykle prosty. Wystarczy kilka minut, aby to zrobić. Ciężko jednak znaleźć takie „piankowe” ochronki w kolorze białym. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by zainwestować w czarne. Można, jak widać, ściągnąć je przy każdej okazji. Przypomnijmy, że Apple byc może doda wkrótce do AirPods automatyczną technologię do wygłuszania dźwięku.

Źródło: The Verge

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy
The following two tabs change content below.

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.
Akcesoria · · · · · · · ·