Udostępnij
Tweetnij

Apple Watch series 3 – przegląd pierwszych recenzji

Apple Watch series 3 jeszcze nie zadebiutował na rynku. W sieci jednak pojawiły się pierwsze recenzje tego urządzenia. Dziennikarze chwalą sprzęt za wysoką jakość dźwięku podczas połączeń i możliwość odłączenia się od iPhone’a dzięki modemowi LTE. Jednocześnie krytykują zegarek za wiele problemów z łącznością, cenę i baterię.

Apple Watch series 3 jeszcze nie zadebiutował na rynku. W sieci jednak pojawiły się pierwsze recenzje tego urządzenia. Dziennikarze chwalą sprzęt za wysoką jakość dźwięku podczas połączeń i możliwość odłączenia się od iPhone’a dzięki modemowi LTE. Jednocześnie krytykują zegarek za wiele problemów z łącznością, cenę i baterię.

apple watch series 3

Apple Watch series 3 jeszcze nie wszedł na rynek, ale będzie dostępny od jutra. W sieci już pojawiły się pierwsze recenzje tego nowego urządzenia. Najbardziej krytykowana jest edycja, która korzysta z danych sieci komórkowych, czyli pozwala na pozostawienie iPhone’a w domu. Co jeszcze twierdzą recenzenci o nowym sprzęcie?

Jest wiele pozytywnych opinii. 9to5mac bardzo chwali nowy sprzęt za obsługę komend głosowych dla Siri i możliwość odłączenia się od iPhone’a. Za niezależność względem telefonu pochwala zegarek również blog Daring Fireball. CNET natomiast twierdzi, że jest to zdecydowanie najinteligentniejszy z dostępnych zegarków na rynku, który wyróżnia poprawiona łączność z Apple Music, a także ulepszone monitorowanie ćwiczeń. The Independent oraz The Loop chwalą za to urządzenie za niezwykłą jakość połączeń głosowych i dźwięku. Wired natomiast uważa, że to pierwszy smartwatch, który zasługuje na swoje miejsce na nadgarstku.

Apple Watch series 3 ma też negatywne recenzje i opinie

Apple Watch series 3 ma też jednak wady. Wczoraj pisaliśmy, że The Verge odkrył poważną wadę w nowej edycji zegarków Apple. Potrafią one łączyć się z nieautoryzowaną siecią Wi-Fi czy też siecią o bardzo słabym sygnale, co uniemożliwia korzystanie z danych sieci komórkowych. Gigant już rozpoczął prace nad aktualizacją, ale nie wiadomo, kiedy dokładnie się ona pojawi. CNET oraz The Wall Street Journal krytykują urządzenie dodatkowo za słabą, niepoprawioną baterię, która szybko się wyczerpuje. Dodają również, że sprzęt jest wciąż bardzo drogi. Takie same spostrzeżenia ma również Daring Fireball. Dziennikarzom z tego serwisu nie przypadła do gustu również charakterystyczna czerwona kropka przy koronie, która ma niepotrzebnie przyciągać wzrok. Mashable dodaje również, że wiele aplikacji na te smartwatche nie jest jeszcze do końca gotowych.

Przypomnijmy, że w Polsce nie pojawi się smartwatch w wersji LTE. Nie będziemy mieli zatem możliwości pozostawienia iPhone’a w domu. Apple Watch series 3 trafi do oficjalnej sprzedaży już jutro. W Polsce będą dostępne tydzień później.

Obejrzyj również film: Pliki z iOS 11 – przegląd możliwości:

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij