Udostępnij
Tweetnij

Samsung Gear Fit 2 Pro i Gear Sport coraz bliżej. Premiera pewnie na IFA 2017

Samsung Gear Fit 2 Pro i Samsung Gear Sport to dwa nowe urządzenia wearables, których premiery spodziewamy się w trakcie niemieckich targów IFA 2017. Premiera musi już być naprawdę blisko, bo oba gadżety są już certyfikowane, a nową opaskę Gear Fit dostrzeżono nawet na stronie pomocy producenta, choć ta na razie jest pusta.

Samsung Gear Fit 2 Pro i Samsung Gear Sport to dwa nowe urządzenia wearables, których premiery spodziewamy się w trakcie niemieckich targów IFA 2017. Premiera musi już być naprawdę blisko, bo oba gadżety są już certyfikowane, a nową opaskę Gear Fit dostrzeżono nawet na stronie pomocy producenta, choć ta na razie jest pusta.

Samsung Gear Fit 2

Samsung przygotowuje dwa nowe akcesoria ubieralne. Pierwszym jest nowy smartwatch, a drugim opaska dla aktywnych. Zacznijmy może od zegarka.

Samsung Gear Sport, bo tak nazywa się nowy smartwatch z systemem Tizen OS, został dostrzeżony na stronie komisji FCC pod nazwą kodową SM-R600. Strona organizacji ujawnia nam, że gadżet ma Wi-Fi b/g/n oraz moduł Bluetooth 4.2 LE. Poza tym na rysunku opublikowanym przez FCC można dostrzec, że zegarek ma zapewne okrągłą tarczę, a na spodzie obudowy znajduje się pulsometr.

Samsung Gear Sport

Samsung Gear Sport będzie zapewne zegarkiem dla osób aktywnych oraz sportowców. Urządzenie pewnie dostanie jakieś nowe funkcje z zakresu monitorowania aktywności. Na pewno możemy też spodziewać się odbiornika GPS czy, ewentualnie, opcjonalnego modemu LTE, który zapewni zegarkowi większą autonomiczność. Całość będzie pracować pod kontrolą Tizen OS.

Samsung Gear Fit 2 Pro to z kolei nowa opaska dla aktywnych. Ta ostatnio została dostrzeżona, pod nazwą SM-R365, na stronie wsparcia technicznego australijskiego oddziału producenta. Niestety, strona jest jeszcze pusta i nie ma tam linków do instrukcji czy podobnych. Te zostaną dodane z czasem. Utworzenie takiej strony pozwala nam jednak stwierdzić, że premiera musi być blisko.

Samsung Gear Fit 2 Pro

Samsung Gear Fit 2 Pro już w lipcu dostrzeżono na stronie komisji FCC. Tam dowiedzieliśmy się, że akcesorium ma Wi-Fi b/g/n, Bluetooth 4.2 czy pulsometr. Rysunek widoczny powyżej ujawnia nam zarys kształtu podobny do poprzednika.

Samsung pokaże nowe urządzenia z serii Gear na IFA 2017

Nowe akcesoria Samsunga zapewne zobaczymy na IFA 2017. Tegoroczne targi w Berlinie rozpoczną się dokładnie 1 września, ale informacje prasowe najpewniej będą rozsyłane wcześniej. Możemy też spodziewać się, że część konferencji odbędzie się jeszcze przed początkiem września.

Koreańczycy cały czas starają się rozwijać własne akcesoria ubieralne, co z pewnością cieszy. Na więcej szczegółów związanych z nowymi sprzętami z serii Gear trzeba będzie jednak poczekać. Raczej producent nie zaprezentuje ich na konferencji Unpacked, w trakcie której spodziewamy się premiery Galaxy Note 8. Powinniśmy zobaczyć je jednak zobaczyć tydzień później.

źródło: Galaxyclub, AndroidHeadlines

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij