Udostępnij
Tweetnij

Motorola prezentuje słuchawki Stream

Motorola Stream trafiły do sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Są to nowe słuchawki bezprzewodowe, które będą idealne dla użytkowników ceniących sobie niewielkie kształty. Urządzenia będą też odporne na pył i rozbryzgi wody. Motorola planuje udostępnienie ich w sprzedaży również w Stanach Zjednoczonych.

Motorola Stream trafiły do sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Są to nowe słuchawki bezprzewodowe, które będą idealne dla użytkowników ceniących sobie niewielkie kształty. Urządzenia będą też odporne na pył i rozbryzgi wody. Motorola planuje wprowadzenie ich w sprzedaży również w Stanach Zjednoczonych.

Motorola Stream to nowe, bezprzewodowe słuchawki, które są już dostępne w sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Niedługo, bo już w przyszłym miesiącu, ruszy sprzedaż w Stanach Zjednoczonych. Słuchawki nie oferują długiego czasu pracy na baterii, ale są bardzo małe, więc bateria sporych rozmiarów zaburzyłaby ich wygląd.

Motorola Stream

Stream będą zgodne z normami IPX4, oznacza to, że słuchawki będą odporne zarówno na pył, jak i zachlapania. Jeśli będziemy ich przykładowo używać podczas biegania i będziemy się bardzo pocić, urządzenia nie powinny zostać uszkodzone. Urządzenia będą również wspierały asystentów głosowych Apple oraz Google. Użytkownicy będą mogli także wykonywać połączenia telefoniczne bez użycia rąk dzięki wbudowanym mikrofonom i komendom głosowym.

Motorola Stream słuchawki bezprzewodowe

Słuchawki będą wyposażone w stosunkowo niewielką baterię, która, jak wspomnieliśmy, nie będzie gwarantowała długiej pracy urządzeń. Stream wytrzymają 2 godziny, ale będą wyposażone również w specjalny pokrowiec, który zagwarantuje dwa pełne ładowania. Do zestawu dołączone będą również trzy pary silikonowych nakładek – małe, średnie i duże.

Nowe słuchawki od Motoroli są już dostępne w Wielkiej Brytanii w sklepach Argos. Koszt ich zakupu to 79,99 funtów, czyli niewiele mniej niż 380 zł. Dla porównania – słuchawki Xiaomi, które dzisiaj trafiają na chiński rynek, kosztują nieco mniej niż 100 zł.

Motorola Stream – najważniejsze cechy

  • Bateria – 2 h działania (+4 h dzięki bezprzewodowemu pokrowcowi)
  • Kompatybilny z Siri i Google Now
  • Wbudowany mikrofon
  • Obsługa komend głosowych
  • IPX4 – odporność na pył i zachlapania

Źródło: The Verge

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij