Udostępnij
Tweetnij

Użytkownik AirPods znalazł oryginalny sposób na ich zabezpieczenie

Jeden z użytkowników AirPods zaprezentował prosty sposób na to, jak nie zgubić najnowszych słuchawek od Apple. W jego przypadku wydawanie sporych pieniędzy na dodatkowy sprzęt nie było jednak potrzebne. Takiego sposobu możecie spróbować i Wy. Wystarczy ucho i tunel, do którego wsadzicie sprzęt.

Jeden z użytkowników AirPods zaprezentował prosty sposób na to, jak nie zgubić najnowszych słuchawek od Apple. W jego przypadku wydawanie sporych pieniędzy na dodatkowy sprzęt nie było jednak potrzebne. Takiego sposobu możecie spróbować i Wy. Wystarczy ucho i tunel, do którego wsadzicie sprzęt.

AirPods to nowe słuchawki od Apple. Nie każdemu się jednak podobają. Wszystko przez to, że są bezprzewodowe, ale nie mają żadnego zabezpieczenia. Innymi słowy – jeśli wypadną nam z ucha, łatwo je będzie zgubić, ponieważ są małe. Jeśli dodatkowo ulegną uszkodzeniu, poleją się z pewnością łzy, gdyż urządzenia nie należą do najtańszych. iFixit udowodniło, że nie da się ich naprawić, a koszt wymiany jednej słuchawki lub jej zakupienie to 69 dolarów. Oczywiście, pojawia się wiele firm oferujących dodatkowe zabezpieczenia, takie jak AirPods Strap. Pewien użytkownik wpadł jednak na nieco inny pomysł.

AirPods

Andrew Cornett postanowił stworzyć własne zabezpieczenie, które uniemożliwi słuchawce wypadnięcie z ucha. Co więcej – Wy także możecie sobie takie zabezpieczenie stworzyć. Część z Was pewnie takie ma. Chodzi tutaj o tunele w uszach, które, przynajmniej w przypadku Andrew, idealnie pasują na zabezpieczenie dla słuchawki. Jak wygląda to w rzeczywistości możecie zobaczyć na powyższym obrazku.

Zobacz także >> Skróty 3D Touch z iOS 10, których możesz nie znać

AirPods już dostępne, ale ciężko będzie je dostać przed świętami

AirPods zadebiutowały na rynku kilka dni temu. Gigant pokazał słuchawki w trakcie wrześniowej konferencji, gdy prezentowano smartfony iPhone 7. Ich premiera miała odbyć się początkowo przed końcem października, ale tak się nie stało. Apple opóźniło debiut i przekazało wtedy, że potrzebuje więcej czasu na ich dopracowanie. W Polsce można je kupić za 799 zł. Jeśli zdecydujecie się zamówić je teraz, nie spodziewajcie się szybkiej wysyłki. Na stronie sklepu jest informacja, że realizacja zamówień nastąpi dopiero za 6 tygodni.

Obejrzy także film: iOS 10.2 – co nowego w nowej aktualizacji?

Źródło: Twitter

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij