Udostępnij
Tweetnij

Dzięki Mous Limitless Twój iPhone 7 przetrwa upadek z 12 metrów (wideo)

Mous Limitless to pokrowiec stworzony specjalnie do smartfona iPhone 7. Dzięki specjalnej technologii Airo Shock telefon może upaść użytkownikowi nawet z 12 metrów i nie zostanie uszkodzony. Firma Mous aktualnie nie wprowadziła jeszcze produktu na rynek, ale rozpoczęła zbiórkę na realizację swojego projektu w serwisie Indigogo.

Mous Limitless to pokrowiec stworzony specjalnie do smartfona iPhone 7. Dzięki specjalnej technologii Airo Shock telefon może upaść użytkownikowi nawet z 12 metrów i nie zostanie uszkodzony. Firma Mous aktualnie nie wprowadziła jeszcze produktu na rynek, ale rozpoczęła zbiórkę na realizację swojego projektu w serwisie Indiegogo.

mous limitless iPhone 7

Mieliście kiedyś w swoim życiu taką sytuację, kiedy przez przypadek wypuściliście telefon z ręki, a jego ekran roztrzaskał się w drobny mak? To dlatego staramy się ciągle wyposażać nasze urządzenia w specjalne pokrowce ochronne, dzięki którym można uniknąć takich sytuacji. Nie każdy jednak jest skuteczny. Do tego rodzaju jednak raczej nie należy najnowszy pokrowiec o nazwie Mous Limitless. Dzięki niemu nasz iPhone 7 może przetrwać upadek nawet z 12 metrów.

Mous Limitless z ciekawą kampanią reklamową

Mous Limitless to ciekawy pokrowiec stworzony specjalnie dla telefonów iPhone 7. Jego twórcy wymyślili bardzo ciekawą kampanię reklamową. Poszli do pobliskiego sklepu Apple, a następnie zakupili najnowszego iPhone’a 7. Wsadzili go od razu w pokrowiec i zrobili bardzo wiele, by zniszczyć telefon. Rzucali nim o ścianę, o beton, zrzucali ze specjalnie wynajętego dźwigu, a nawet z mostu. Oczywiście, smartfon nie doznał żadnych uszkodzeń. Wszystko dzięki specjalnej budowie pokrowca opartej o technologię o nazwie Airo Shock. Składa się ona z niewielkich bąbelków powietrznych, które amortyzują upadek, jak twierdzi producent – z 3,5 metra. Ale na załączonym wideo widać, że iPhone 7 może spokojnie zostać zrzucony z 12 metrów i wciąż nic mu się nie stanie.

Firma Mous jeszcze nie wypuściła na rynek nowego pokrowca. Aktualnie zbierane są na niego fundusze w serwisie Indiegogo. Do końca akcji pozostał jeszcze miesiąc, ale wszystko wskazuje na to, że projekt zostanie sfinansowany. W najtańszej wersji pokrowiec kosztuje 29 dolarów.

Źródło: Indiegogo

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij