Udostępnij
Tweetnij

Smartwatche Google Angelfish i Swordfish zobaczymy zimą

Wiemy nie od dziś, że Google przygotowuje dwa nowe smartwatche z Android Wear 2.0. Są to Angelfish i Swordfish. Ich premiera ma odbyć się zimą.

Wiemy nie od dziś, że Google przygotowuje dwa nowe smartwatche z Android Wear 2.0. Są to Angelfish i Swordfish. Ich premiera ma odbyć się zimą.

Google Smartwatch Angelfish Swordfish

Google w trakcie październikowej konferencji zaprezentowało całkiem sporo nowego sprzętu, ale wśród nich zabrakło smartwatchy z logo G. Pierwsze raporty na ich temat pojawiły się już kilka miesięcy temu. Zegarki rozwijane są pod nazwami kodowymi Angelfish i Swordfish. Teraz, za sprawą tweeta Evana Blassa dowiadujemy się, że premiera nowych smartwachy z systemem Android Wear 2.0 odbędzie się w pierwszym kwartale 2017 roku.

I w zasadzie można uwierzyć w to, że jest to prawda. Jak dobrze wiemy, sama platforma Android Wear 2.0 również została opóźniona i ma zostać wydana właśnie w przyszłym kwartale. Tak więc zapewne zbiegnie się to wraz z premierą nowych zegarków.

Angelfish jest większym zegarkiem, który ma mieć większą autonomiczność. Głównie za sprawą wbudowanego modemu LTE. Nie zabraknie też odbiornika GPS, a więc będzie można biegać bez smartfona. Natomiast Swordfish ma być mniejszym i zarazem prostszym smartwatchem. Więcej na ich temat przeczytacie w tym artykule.

źródło: twitter

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij