Udostępnij
Tweetnij

Google Home ma być zgodne z SmartThings od Samsunga

Serwis Android Police niestrudzenie dostarcza nam nowych informacji o Google Home. Urządzenie ma od razu być zgodne z platformą SmartThings od Samsunga.

Serwis Android Police niestrudzenie dostarcza nam nowych informacji o Google Home. Urządzenie ma od razu być zgodne z platformą SmartThings od Samsunga.

Google Home

Android Police niedawno ujawnił cenę Google Home. Urządzenie ma być oferowane w kwocie 129 dolarów, a więc będzie znacznie tańsze od Amazon Echo. Teraz David Ruddock powraca z nowymi informacjami.

Jeśli wierzyć plotkom, podobno bardzo pewnym, to Google Home od razu ma oferować wsparcie dla platformy SmartThings. Rozwiązanie Samsunga kompatybilne jest także z Amazon Echo i Alexa jest w stanie się z nimi komunikować. Niestety, są to jedynie produkty z wybranych kategorii. Na razie nie wiadomo, czy Google Home zapewni wsparcie dla większej liczby produktów SmartThings dla domu inteligentnego.

Google Home zostanie ponownie pokazane w trakcie konferencji, która odbędzie się 4 października. Wtedy też zobaczymy smartfony Google Pixel, ruter Google Wi-Fi czy nowego Chromecasta Ultra. Podobno sprzedaż urządzenia rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu.

źródło: Android Police

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij