Udostępnij
Tweetnij

Snapchat Spectacles – inteligentne okulary z kamerą (wideo)

Snapchat Spectacles to pierwszy produkt Snap Inc., który trafi do sprzedaży jesienią tego roku. To okulary, które mają wbudowaną kamerkę rejestrującą obraz.

Snapchat Spectacles to pierwszy produkt Snap Inc., który trafi do sprzedaży jesienią tego roku. To okulary, które mają wbudowaną kamerkę rejestrującą obraz.

Snapchat Spectacles

Spectacles – tak nazywają się inteligentne okulary Snapchata, które trafią do sprzedaży jesienią. Ich koszt ustalono na 130 dolarów. Początkowo dostępność gadżetu będzie ograniczona. Firma chce najpierw zobaczyć, jaki będzie odbiór tego produktu przez użytkowników.

Snapchat Spectacles to okulary, które mają wbudowaną kamerkę. Po naciśnięciu specjalnego przycisku zostanie zarejestrowane krótkie wideo o długości do 10 sekund. Film będzie rejestrowany w okrągłym widoku. Kąt widzenia kamery wynosi 115 stopni, a więc tyle co ludzkiego oka. Oczywiście, jak na inteligentny gadżet przystało, nie zabrakło modułu Bluetooth i Wi-Fi, które zapewnią komunikację ze smartfonem. Co jednak ciekawe, filmy odtwarzane ze Spectacles na telefonie będą kwadratowe, a nie okrągłe.

Snapchat wierzy, że okulary Spectacles będą idealne do dostarczania nagrań do Memories. Urządzenie ma być dostępne w trzech wariantach kolorystycznych. Poniżej oficjalne wideo poświęcone gadżetowi.

Zobacz oficjalne wideo poświęcone okularom Snapchat Spectacles:

źródło: wsj

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij