Udostępnij
Tweetnij

Samsung Gear 360 Pro – nowa kamera ma zadebiutować wraz z Galaxy S8

Samsung Gear 360 Pro to nowa kamera Koreańczyków, której możemy rzekomo spodziewać się wraz z Galaxy S8 w lutym 2017 roku. Samsung pracuje też nad zapewnieniem wsparcia dla Gear 360 dla iOS.

Samsung Gear 360 Pro to nowa kamera Koreańczyków, której możemy rzekomo spodziewać się wraz z Galaxy S8 w lutym 2017 roku. Samsung pracuje też nad zapewnieniem wsparcia dla Gear 360 dla iOS.

Samsung Gear 360

Samsung zaprezentował kamerkę VR Gear 360 w trakcie lutowych targów Mobile World Congress 2016 w Barcelonie. Wraz ze smartfonami Galaxy S7 i S7 edge. Sammobile raportuje, że Koreańczycy przygotowują się do premiery nowej kamery i ma ona nazywać się Gear 360 Pro. Jej debiut powinien zbiec się wraz z premierą smartfonów Galaxy S8, a więc pod koniec lutego 2017 roku.

Niestety, specyfikacja techniczna Samsung Gear 360 Pro nie jest znana. Na pewno Koreańczycy pracują nad polepszeniem funkcji z zakresu wideo i robienia zdjęć, ale na więcej szczegółów musimy jeszcze poczekać. Dane techniczne nie są znane.

W tym samym raporcie czytamy, że Samsung przygotowuje się do zapewnienia wsparcia dla tegorocznej kamery dla iPhone’ów. Jak dobrze wiemy, niedawno rozpoczęto testy aplikacji Gear S2 na iOS, która zapewnia kompatybilność smartwatchy z Tizenem z iUrządzeniami (tak na marginesie, jutro o tym u nas przeczytacie ;). Nie wiadomo jednak, kiedy aplikacja dla kamery miałaby pojawić się w App Store. Możliwe, że najpierw też odbędą się jej zamknięte beta testy z użyciem TestFlight. Na więcej informacji musimy jeszcze poczekać.

źródło: Sammobile

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij