Udostępnij
Tweetnij

Dzięki AirPods Strap nie zgubisz nowych słuchawek Apple’a

AirPods Strap to „kabelek”, dzięki któremu możemy połączyć swoje nowe, bezprzewodowe słuchawki od Apple tak, by nam nie spadły.

AirPods Strap to „kabelek”, dzięki któremu możemy połączyć swoje nowe, bezprzewodowe słuchawki od Apple tak, by nam nie spadły.

Podczas odbywającej się niedawno konferencji prasowej Apple zapowiedziało przede wszystkim nowego iPhone’a 7 oraz jego wersję Plus. Ale to nie wszystko. Podczas pokazu zaprezentowano także nowe, bezprzewodowe słuchawki AirPods. Problem w tym, że użytkownicy już dostrzegają ich wady – mogą wypaść użytkownikowi z uszu, ponieważ nie są zabezpieczone, jak inne bezprzewodowe słuchawki. Czy tak będzie? Tego nie wiadomo, bo użytkownicy nie mają do nich jeszcze dostępu. Jednak są firmy, które zawczasu chcą rozwiać obawy użytkowników, którzy chcą kupić AirPods, ale boją się, że je zgubią. Przykładem może być tutaj Spigen, który stworzył AirPods Strap.

airpods strap

 

Jak sama nazwa wskazuje, AirPods Strap to kabelek, który łączy ze sobą wspomniane słuchawki tak, by nam one nie spadły. Innymi słowy, tworzy swoistego rodzaju kabelek, dzięki któremu nie będziemy musieli się obawiać, iż drobne urządzenia się zgubią. Można go także używać w przypadku, kiedy często musimy wyciągać słuchawkę z ucha, by czemuś się przysłuchać. W ten sposób nie będziemy musieli trzymać jej w ręce.

AirPods Strap dostępny jest w cenie 10 dolarów. Spigen sprzedaje już swoje słuchawki. Aukcję można znaleźć chociażby w sklepie Amazon, jednak produkt nie jest jeszcze dostępny na stronie producenta.

Zobacz również: Aplikacja Dom i HomeKit w iOS 10 – przegląd możliwości

Źródło: Amazon

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij