Udostępnij
Tweetnij

Lightning Audio + Charge RockStar – nowa przejściówka dla iPhone’a 7 (wideo)

Lightning Audio + Charge RockStar to nowa przejściówka, która pozwala na ładowanie iPhone’a 7 podczas słuchania muzyki na słuchawkach. Urządzenie stworzyła firma Belkin.

Lightning Audio + Charge RockStar to nowa przejściówka, która pozwala na ładowanie iPhone’a 7 podczas słuchania muzyki na słuchawkach. Urządzenie stworzyła firma Belkin.

Lubię słuchać muzyki. Lubię też grać podczas podróży używając mojego smartfona. Jeśli gram – lubię słuchać, co się dzieje w grze, więc mam założone słuchawki. Problem w tym, że telefony nie wytrzymują długo intensywnego używania i już po kilku godzinach muszę podłączyć go pod ładowanie. Jeśli używałabym smartfona iPhone 7, już nie posłuchałabym, co dzieje się w grze. I to był mój główny problem związany z zapowiedzianym kilka dni temu brakiem minijacka 3,5 mm. Został jednak rozwiązany przez firmę Belkin, która udostępniła przejściówkę pozwalającą nam na słuchanie muzyki podczas ładowania telefonu.

Firma Belkin stworzyła specjalną przejściówkę, Lightning Audio + Charge RockStar, którą można podpiąć do smartfona iPhone 7. Znajdują się na niej jedynie dwa złącza Lightning – jedno służy do ładowania telefonu, drugie natomiast – do podpięcia słuchawek.

Lightning Audio + Charge RockStar zostało stworzone we współpracy z Apple. Oznacza to, że przejściówki zapewne będziemy mogli zakupić w sklepach giganta. Koszt takiej przejściówki to 40 dolarów. Będzie ona dostępna w sprzedaży od 10 października. Pamiętajcie jednak, że do iPhone’a 7 nie podepniecie zwykłych słuchawek. Muszą one mieć specjalne złącze Lightning. Jeśli macie standardowe słuchawki, będziecie musieli podłączyć pod nie specjalną przejściówkę. Jeśli dodatkowo będziecie chcieli ładować telefon w trakcie słuchania muzyki – podepnijcie przejściówkę w przejściówkę.

Na poniższym filmie obejrzysz materiał o Dom i HomeKit z iOS 10:

Źródło: Belkin

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij