Udostępnij
Tweetnij

iPhone 7: w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia zewnętrznej obudowy

Do premiery iPhone’ów 7 pozostało jeszcze trochę czasu, a tymczasem Onleaks opublikował zdjęcia pierwszej, zewnętrznej obudowy dla nowego smartfona Apple’a. Oczywiście, trzeba pamiętać o tym, że fotki mogą być nieprawdziwe.

Do premiery iPhone’ów 7 pozostało jeszcze trochę czasu, a tymczasem Onleaks opublikował zdjęcia pierwszej, zewnętrznej obudowy dla nowego smartfona Apple’a. Oczywiście, trzeba pamiętać o tym, że fotki mogą być sfałszowane.

Często jest tak, że w sieci pojawiają się, jeszcze przed premierą nowych smartfonów, pierwsze zdjęcia prezentujące zewnętrzne obudowy dla nowych modeli telefonów. Wynika to z faktu, że producenci akcesoriów często dostają schematy techniczne nowych urządzeń, na podstawie których mogą przygotować własne produkty.

Dziś z rana Steve Hemmerstoffer opublikował na Twitterze zdjęcia, na których możemy rzekomo zobaczyć zdjęcia zewnętrznej obudowy dla iPhone’a 7. Na fotkach widzimy, że w miejscu 3,5-mm wtyku audio pojawia się wycięcie na drugi głośnik, a z tyłu widzimy otwór dla aparatu fotograficznego z diodą doświetlającą LED. Jest to raczej wycięcie dla jednego oczka kamery, choć pewne źródła sugerują, że dla podwójnego aparatu, którego spodziewamy się w iPhonie Pro z 5,5-calowym ekranem. Pozostałe otwory odpowiadają rozmieszczeniu interfejsów i przycisków w iPhone’om 6/6s.

Cóż… jest jeszcze zbyt wcześnie, aby potraktować ten wyciek na poważnie. Apple na pewno jeszcze nie udostępniło partnerom schematów technicznych iPhone’a 7, a więc powyższe etui mogło zostać przygotowane jedynie na podstawie dotychczasowych wycieków. Premiery iPhone’ów 7 spodziewamy się dopiero we wrześniu tego roku i jest mało prawdopodobne, że jakiekolwiek wycieki sprzed lata tego roku będzie można potraktować ze 100% pewnością.

źródło: Twitter

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij