Udostępnij
Tweetnij

Słuchawki Apple z technologią redukcji szumów? Są na to nowe dowody

Cirrus Logic, dostawca komponentów do urządzeń firmy Apple, zdaje się potwierdzać wcześniejsze doniesienia o technologii redukcji szumów w nowych słuchawkach giganta z Cupertino.

beats

Cirrus Logic, dostawca komponentów do urządzeń firmy Apple, zdaje się potwierdzać wcześniejsze doniesienia o technologii redukcji szumów w nowych słuchawkach giganta z Cupertino.

Plotki na temat jacka audio w iPhonie 7, a raczej jego braku, rozprzestrzeniły się już dwa miesiące temu. Informacje nie są, oczywiście, potwierdzone. Dodatkowo teraz pojawiły się zupełnie inne doniesienia. Tym razem rąbka tajemnicy uchylił dostawca elementów audio do sprzętów Apple’a – Cirrus Logic. Podczas rozmowy z inwestorami i analitykami prezes firmy Jason Rhode, dostarczył kilku ciekawych uwag na temat tego, co może być w planach Cirrus Logic na ten rok.

Cirrus Logic jest firmą specjalizującą się w produkcji technologii na urządzenia mobilne związanych z dźwiękiem. W przeszłości technologię taką znaleziono również w iPhone’ach. Choć Cirrus Logic milczy na temat relacji z Apple, istnieją przypuszczenia, że firma będzie produkowała również części dla iPhone’a 7. Tym ciekawiej zatem brzmi komentarz Rhode’a:

– Na pewno są tacy ludzie, którzy rozważają dodanie tego do pudełka… za każdym razem ktoś wspomina o dodaniu nowej zawartości do pudełka, w którym znajduje się telefon. Możecie sobie wyobrazić, jakie byłyby dywagacje na temat tego mikrogrosza, który znalazłby się dodatkowo w tym pudełku.

Jeśli wziąć pod uwagę relacje Apple oraz Cirrus Logic, można wnioskować, że słuchawki te będą zawierały w sobie technologię redukcji szumów. Już od jakiegoś czasu mówi się, że nowe słuchawki Apple’a będą zawierały takie rozwiązanie.

Aktualnie można jedynie przypuszczać, co znajdzie się tej jesieni w pudełku z iPhone’em. Wcześniej pojawiły się jednak wiadomości, że Apple opracowuje obecnie bezprzewodowe słuchawki premium, ale te nie trafią do pudełek z iPhone’ami.

Źródło: 9to5mac

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij