Udostępnij
Tweetnij

Apple uruchamia program wymiany wadliwych wtyczek ładowarek (aktualizacja)

Apple, dosłownie przed chwilą, poinformowało o programie wymiany wadliwych wtyczek zasilaczy dla różnych produktów, które oferowano na przełomie 2003-2015 roku.

FullSizeRender

Apple, dosłownie przed chwilą, poinformowało o programie wymiany wadliwych wtyczek ładowarek i zasilaczy dla różnych produktów, które oferowano od 2003 do 2015 roku.

Apple informuje w komunikacie prasowym o nowym programie wymiany. Tym razem dotyczącym zasilaczy z 2-bolcową wtyczką do gniazd ściennych, które przeznaczone są do użytku w Europie Kontynentalnej, Australii, Nowej Zelandii, Korei, Argentynie i Brazylii. Okazuje się, że wybrane wtyczki mogą pęknąć i tym samym spowodować porażenie prądem.

Tego typu wtyczki dostarczane były z komputerami Mac i niektórymi urządzeniami z systemem iOS. Co ciekawe, programem wymiany objęte są wtyczki nawet z 2003 roku (do 2015 roku włącznie). Taka wtyczka wchodzi także w skład zestawu: Uniwersalny zasilacz Apple dla podróżujących za granicę.

Apple sugeruje, aby porównać własną wtyczkę na tej stronie. Znajdziecie tu informacje o wtyczkach mogących stanowić zagrożenie. Wymiany wtyczek będą dokonywane w autoryzowanych serwisach Apple’a, a więc w Polsce m.in. w iSpot, Cortland czy IMAD. Jeśli macie jedną z wadliwych wtyczek, to powinniście ją wymienić na wolną od wad. Wymiana będzie dokonywana bezpłatnie. W trakcie wymiany konieczna będzie weryfikacja numeru seryjnego komputera Mac, iPada, iPhone’a lub iPoda.

Aktualizacja

Z informacji przekazanych przez Cortland wynika, że wymiana wtyczek będzie odbywać się od ręki.

źródło: informacja prasowa

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij