Udostępnij
Tweetnij

Huawei przygotowuje nowe smartwatche. Pierwsze z nich zobaczymy na CES

Jeśli wierzyć plotkom, to Huawei przygotowuje nowe smartwatche, w tym drugą generację zegarka zaprezentowanego wcześniej w tym roku. W trakcie targów CES firma zamierza zaprezentować także modele dla kobiet.

Huawei Watch

Jeśli wierzyć plotkom, to Huawei przygotowuje nowe smartwatche, w tym drugą generację zegarka zaprezentowanego wcześniej w tym roku. W trakcie targów CES firma zamierza zaprezentować także modele dla kobiet.

Huawei Watch to jeden z najładniejszych smartwatchy z systemem Android Wear, jakie obecnie można kupić. Co ciekawe, firma zamierza iść za ciosem i jej zegarkowe plany ujawnia nam raport 9to5google.

Jeśli wierzyć plotkom, to na początku 2016 roku, w trakcie targów CES w Las Vegas, Huawei pokaże nowe warianty zegarka Watch, w tym modele zaprojektowane z myślą o paniach. Nie będą to zupełnie nowe zegarki, a zmodyfikowane wersje Watcha, m.in. z innymi paskami, które mają bardziej przypaść do gustu płci pięknej.

Na tym nie koniec, bo Huawei już jest w trakcie opracowywania drugiej generacji własnego zegarka. Niestety, to urządzenie planowane jest na drugą połowę 2016 roku. Dokładne szczegóły nie są jeszcze znane, ale możemy spodziewać się m.in. wariantu z wbudowanym modemem 3G. Na więcej informacji musimy jeszcze poczekać.

źródło: 9to5google

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij